Perfekcyjna pani domu - poradnik home &you [GALERIA]

Perfekcyjna pani domu - poradnik home &you [GALERIA]

Jak nie dać się zwariować, gdy cały dom jest na naszej głowie? Home&you pokaże nam kilka sztuczek jak stać się perfekcyjną panią domu... z przymrużeniem oka.

Zostań perfekcyjną panią domu!Każda gospodyni wie, jak trudno zapanować czasami nad całym domem: gotowanie, sprzątanie, dzieci... a jednak prace domowe wcale nie muszą być uciążliwe ani nudne! Wystarczy nieco dystansu, humoru i kilka przydatnych sztuczek, które pomogą zapanować nad wszystkim.

Czytaj także: Przygotowujemy przetwory na zimę z home&you [GALERIA] Życie domowników najczęściej koncentruje się w kuchni. Sprawmy więc, aby stała się nie tylko miejscem gotowania i jedzenia, ale również zabawy! Kolorowe dodatki oraz akcesoria z zabawnymi nadrukami umilą czas spędzany w kuchni, a ponadto zachęcą pozostałych domowników do pomocy. Jeśli dotychczas byłyśmy jedynymi osobami, które znały położenie niektórych przedmiotów, warto pomyśleć o pudełkach z wesołymi podpisami. Dzięki temu nikt nie będzie miał trudności ze znalezieniem herbaty, apteczki czy ulubionych ciastek. Problemy z niejadkiem rozwiążemy podając dania na podkładkach i naczyniach z podobiznami zwierzaków oraz śmiesznymi napisami. Czytaj także: Kolekcja koszy i pudełek od home&you pomoże przy letnich porządkach [GALERIA]

Podobne sztuczki zastosujmy w pozostałych pomieszczeniach. Kanapę i fotele nakryjmy narzutami oraz kolorowymi poduszkami w stylu retro, a na komodzie ustawmy wazon przypominający pamiątkę po babci. Podpisane kosze na ubrania i zabawne pudełka, do których wrzucimy zabawki z pewnością pomogą w porządkach. Naturalne kwiaty możemy zastąpić sztucznymi - takie stroiki na pewno nie zwiędną, kiedy zapomnimy je podlać. Jeśli od czasu do czasu zdarza nam się przegapić ważne rzeczy, nośmy przy sobie kolorowy notesik - wtedy nic nam nie umknie!

Czytaj także: Nowości inspirowane latami 50. w sklepach home&you [GALERIA]

A na koniec dnia nie zapominajmy o odrobinie relaksu - zmieńmy łazienkę w domowe SPA i w blasku świec cieszmy się spokojem oraz lampką czerwonego wina.

Oceń artykuł
3,88 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: home&you

Polecamy Ci również

Zobacz także