PERFETTO - relaks we własnym rytmie od Caya Design

PERFETTO - relaks we własnym rytmie od Caya Design

Kolekcja PERFETTO od Caya Design - Marki Wygodnych Rozwiązań to nowatorskie połączenie dojrzałego wzornictwa i najnowszych technologii.

PERFETTO od CAYA DESIGNPojęcie wygody da się stopniować, w przypadku PERFETTO osiągnęło najwyższy z możliwych poziomów - perfekcję, której klimat tworzymy osobiście.

PERFEKCYJNE W KAŻDYM CALU

Meble z kolekcji PERFETTO wykonano z najlepszych materiałów. Konstrukcja to lite drewno, sklejka oraz płyta. Wygodę zapewnia idealna kooperacja wysokiej jakości pianki oraz specjalnych sprężyn. Meble tapicerowane są skórą najlepszego gatunku.

Czytaj także: CASTELLO LUX - nowy model mebla modułowego

Prostota bryły jest zrównoważona przez wyrafinowaną elegancję najlepszych surowców, z których powstała. Meble z kolekcji PERFETTO - sofy w dwóch rozmiarach, fotele, otomana i moduły narożników - wszystkie będą stanowić prawdziwą ozdobę nowoczesnych wnętrz. To jednak nie wszystko - kolekcja posiada walory, które czynią ją wręcz ekstrawagancką.

PERFETTO od CAYA DESIGNUnikalny mechanizm PERFETTO gwarantuje najwyższy komfort. Możemy regulować zarówno wysokość jak i głębokość siedzisk, pomogą nam w tym mobile, chromowane elementy zamontowane w oparciu siedziska. System sprawia, że jedna sofa może być idealnym miejscem wypoczynku dla wielu osób jednocześnie - dzieci, starszych, wysokich i niskich. Mebel dostosuje się do ich wymagań.

Czytaj także: Wszystkie cztery rogi - narożniki CAYA DESIGN

PERFEKCYJNE W KAŻDYM DECYBELU

PERFETTO wyposażony jest w wysokiej klasy system nagłaśniający. Znaczenie słowa relaks nabrało nowego znaczenia - sam tworzysz klimat swojego odpoczynku nadając mu osobisty rytm - Twoją ulubioną muzykę.

Mebel posiada stację dokującą, która przystosowana jest do podłączania wielu typów urządzeń oraz portów dla różnych nośników danych, z których można odtwarzać muzykę. System rozprowadzający dźwięki obejmuje głośniki oraz subwoofer.

Czytaj także: SUMMER od Caya Design - poczuj błogość i zregeneruj swoje siły

Maskownice kryjące elementy systemu nadają PERFETTO wręcz futurystycznego wyglądu - tak będzie wyglądać wypoczynek przyszłości, Ty możesz mieć go już dzisiaj.

Zapraszamy na stronę www.cayadesign.com

Oceń artykuł
3,30 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: press@cayadesign.com

Polecamy Ci również

Zobacz także