Piękna jadalnia - krzesła i stoły Como

Piękna jadalnia - krzesła i stoły Como

Firma Paged Meble - jeden z najstarszych polskich producentów mebli bazujących na surowcach naturalnych oraz mebli giętych - znany jest z produkcji przepięknych i funkcjonalnych krzeseł oraz stołów. Przebojem ostatniego roku jest krzesło i stół Como.

Jadalnia wyposażona w meble Como"Projektanci Paged Meble tworząc nowe kolekcje dbają, aby nasze projekty były zarówno funkcjonalne, jak i stylowe. Propozycja mebli do jadalni Como to kwintesencja najlepszego designu i praktyczności - piękny, rozkładany stół bez kantów z charakterystycznymi nogami jest dopełniony wygodnymi krzesłami o owalnym oparciu" - powiedziała Anna Gołębicka, Dyrektor Marketingu Paged Meble.

Kolekcja Como od Paged Meble została utrzymana w kolorach ziemi - dostępne wybarwienia to dąb alpejski, macao, czekoladowy, bursztynowy czy hawana. Delikatne kształty mebli wnoszą spokój, stabilizację i poczucie bezpieczeństwa. Duży stół przed rozłożeniem ma 950 mm szerokości i 1400 mm długości, natomiast po powiększeniu o dwie dodatkowe części osiąga rozmiar 2300 mm. Stół jest nie tylko funkcjonalny, ale również wyjątkowy pod względem formy. Na uwagę zasługuje bardzo ciekawy, oryginalny profil nóg. Ich niezwykła konstrukcja sprawia, że w zależności od konta patrzenia mogą wydawać się cienkie i delikatne lub potężne i masywne.

Prawdziwą ozdobę kolekcji stanowi ergonomiczne krzesło Como z owalnym oparciem zgodnym z trendami nowoczesnego designu. Miękkie kształty poszczególnych elementów w połączeniu z wyraźną fakturą drewna podkreśla zdecydowany kosmopolityczny charakter kolekcji Como. Wygodne siedzisko występuje w szerokiej gamie kolorystycznej tkanin oraz naturalnych skór.

Zestaw Como dostępny jest we wszystkich salonach Paged Meble oraz najlepszych salonach meblowych w Polsce. Cena stołu to 2245 zł, natomiast ceny krzesła w zależności od tapicerki zaczynają się od 479 zł.

Como daje wiele możliwości tworzenia. Doczekało się już wersji folk oraz wersji stworzonej specjalnie na targi w Mediolanie.

Oceń artykuł
3,75 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Paged Meble

Polecamy Ci również

Zobacz także