Piękne stopy latem dzięki masażerowi

Piękne stopy latem dzięki masażerowi

Odpowiednio przygotowane do lata stopy? Żaden problem. Wystarczy zastosować kilka z podstawowych zabiegów, by po wielu miesiącach w ciężkim obuwiu odzyskały estetyczny wygląd. Pomocnym urządzeniem w codziennej pielęgnacji stóp będzie masażer FA 8115, który znajdziemy w ofercie marki First Austria.

Masażer do stóp - FA 8115Zanim zamienimy pełne obuwie na sandały i klapki, warto przywrócić obolałym stopom piękny i zdrowy wygląd. Wizyta w salonie kosmetycznym z pewnością okaże się pomocna, jednak to nie wszystko. Codzienną pielęgnację stóp należy wzbogacić o zabiegi, pozwalające zlikwidować zmęczenie i opuchnięcia, o które nietrudno podczas upałów.

Czytaj także: Jak pokonać upał, czyli wentylator w mieszkaniu i biurze

Masażer do stóp marki First Austria łączy w sobie wiele praktycznych funkcji. Wnętrze urządzenia pokryte jest gumową powierzchnią z wypustkami odpowiadającymi za masaż obolałych stóp. Odżywcze pęcherzyki powietrza dodatkowo łagodzą powstałe napięcie mięśni, stymulując podeszwy stóp. Istotną funkcją urządzenia, wpływającą na komfort użytkowania, jest podgrzewane dno, utrzymujące stałą temperaturę wody, a także zapewniające termalną terapię dla nóg. Przydatną i praktyczną funkcją masażera są wbudowane rolki relaksujące, dzięki którym pozbędziemy się nagromadzonego w ciągu dnia napięcia czy zmęczenia.

Niewielkie rozmiary urządzenia, a także możliwość stosowania bez użycia wody, pozwalają na dogodne wykorzystanie w dowolnym miejscu. Masażer można zabrać zawsze ze sobą i stosować, gdy tylko przyjdzie na to ochota. Sprzęt zawiera polską instrukcję. W przypadku awarii obowiązuje 24-miesieczna gwarancja.

Czytaj także: Domowe soki z sokowirówki, czyli szybko i łatwo przygotuj pyszną bombę witaminową

Masażer do stóp - FA 8115: - posiada 3 funkcje masowania: - masaż+ogrzewanie+podczerwień - masaż+bąbelki powietrza+ogrzewanie+podczerwień - bąbelki powietrza+ogrzewanie - zasilanie 230 V - moc: 110W

Cena: ok. 122 zł

Więcej na stronie first-polska.com.pl

Oceń artykuł
3,88 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: First Austria

Polecamy Ci również

Zobacz także