Piękne wnętrza: luksusowe meble na każdą kieszeń [GALERIA]

Piękne wnętrza: luksusowe meble na każdą kieszeń [GALERIA]

W każdym z nas tkwi potrzeba piękna. Naturalnym jest, że lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami. W kontekście wciąż wrastającego tempa życia, bardzo ważne jest by po całym dniu wracać do swojego przytulnego mieszkania.

Zestaw wypoczynkowy Comforti (kanapa i dwa fotele) marki MB Design w cenie 6.990 zł (zamiast 15.945) W zależności od temperamentu każdy urządza dom "po swojemu". Wybiera kolory ścian, styl mebli i materiały, z których zostały wykonane. Niestety, częstą przeszkodą w realizacji marzeń o pięknym mieszkaniu okazują się pieniądze. Niespodziewanie zasada "co dobre, musi dużo kosztować" została w Łodzi złamana.

Salon Empir otworzył pierwszy w Łodzi outlet markowych mebli. Wbrew skojarzeniom wielu osób, w outlecie przy ulicy Wigury 21, nie znajdziemy produktów wybrakowanych. Wszystkie oferowane towary to produkty najwyższej jakości. W ofercie sklepu znajdują się meble najznakomitszych polskich producentów, takich jak: BFM, Etap Sofa, Klose, FM Mikołajczyk, Paged Meble, Bugajski MB Design, Skalik i wiele innych.

Dodatkowo w outlecie można znaleźć takie "perełki", jak skórzany fotel włoskiej marki Natuzzi, którego cena została obniżona z 5.939 zł na 1.490 zł. Zestaw skórzanej kanapy z dwoma fotelami oferowany jest z 55% rabatu (zamiast 11.980 zł - 4990 zł). Spośród kilkudziesięciu sof na szczególną uwagę zasługuje także kanapa Soho 35 firmy Doimo, której dawna cena 13.800 zł została zamieniona na 6.900 zł.

Nie jest jednak tak, że w outlecie sprzedawane są jedynie produkty za kilka tysięcy złotych. Sklep posiada 600 mkw. powierzchni wystawienniczej, na której znajdziemy meble w cenach wahających się od kilkuset do kilku tysięcy złotych. Oferta obejmuje meble do sypialni, salonu, jadalni, gabinetu i wiele dodatków.Kanapa Arte marki MB Design w cenie 4.570 zł (zamiast 9.147)

Warto zaglądać do outletu przy ulicy Wigury 21, gdyż ekspozycja zmienia się na bieżąco. Duża część oferty znika zaraz po tym, jak się pojawi. Najwyraźniej łodzianom potrzebne było miejsce, w którym łódzkie zarobki pozwolą na zakup ekskluzywnych produktów.

Otwarcie pierwszego w Łodzi outletu z markowymi meblami to interesujący projekt, który zbliża wielu z nas do realizacji marzeń o pięknym mieszkaniu. Być może, niejedna osoba korzystając z oferty outletu stworzy sobie azyl, w którym będzie mogła na chwilę skryć się przed światem - współczesne orbis interior. Co ciekawe, jednocześnie z otwarciem outletu, salony Empir wystartowały ze sklepem internetowym www.sklep.empir.com.pl, dając możliwość zrobienia zakupów Klientom spoza terenu Łodzi.

Miejmy nadzieję, że w naszym mieście będzie pojawiało się coraz więcej takich inicjatyw i zasobność portfela nie będzie już wyznaczała trendów.

Oceń artykuł
3,33 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Anna Lewandowska

Polecamy Ci również

Zobacz także