Piękno i nowoczesność w Twoim domu, czyli Stiuk Perłowy...

0
Piękno i nowoczesność w Twoim domu, czyli Stiuk Perłowy...

Wiosna to czas wielkich zmian. Kiedy po zimie wszystko budzi się do życia, mamy ochotę na coś nowego i wyjątkowego. Odpowiadając na te potrzeby, Magnat przygotował specjalną propozycję dla osób ceniących piękno, elegancję i nowoczesność. Kolekcja Magnat Style wzbogaciła się o kolejny System Dekoracyjny - Stiuk Perłowy.

Stiuk perłowy marki MagnatStiuk Perłowy Magnat Style to cienkowarstwowa masa akrylowa z dodatkiem perłowych wypełniaczy, przeznaczona do zdobienia ścian wewnętrznych. Umożliwia on tworzenie oryginalnych aranżacji, dodających wnętrzu indywidualnego charakteru. Powłoki o szlachetnym, perłowym połysku nadają dekorowanym powierzchniom niepowtarzalny styl. Powstałe na powłoce refleksy zmieniają się w zależności od kąta padania światła, sprawiając, że w pomieszczeniu panuje aura magicznego piękna. A wszystko to w zgodzie z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz.

Czytaj także: A może ścianę... polakierować? Sposoby na nietypowe ozdobienie ścian

Magnat zadbał również o zróżnicowane gusta i indywidualne potrzeby każdego, kto chce wzbogacić swoje mieszkanie odrobiną wysublimowanego piękna. Produkt występuje w 16 wersjach kolorystycznych, dając możliwość wyboru koloru najbardziej zgodnego ze stylem panującym w mieszkaniu.

Stiuk Perłowy Magnat Style to połączenie estetyki z nowoczesnym designem. Wnosi do wnętrza równowagę i komfort. Pozwala stworzyć swój własny, niepowtarzalny świat i poczuć się w nim naprawdę wyjątkowo...

Czytaj także: Co odróżnia studyjny wystrój od przepychu włoskiego stylu lub ciepła rustykalnego charakteru? Szczegóły!

Oceń artykuł
3,10 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Śnieżka

Polecamy Ci również

Zobacz także