Piękno ukryte w detalu, czyli domowe stojaki [GALERIA]

0
Piękno ukryte w detalu, czyli domowe stojaki [GALERIA]

Niezbędne w każdym domu. Te niewielkie i niezwykle użyteczne współczesne sprzęty są często symbolem wolnego czasu i relaksu. Stojaki na wino, płyty CD, gazety czy książki to także eleganckie dodatki aranżacyjne. Mogą komponować się doskonale z meblami i kolorystyką wnętrz.

Salon ArtModuloNajczęściej znajdują się w salonach, pokojach dziennych i jadalniach. W pomieszczeniach o wystroju klasycznym upodabniają się niejednokrotnie do finezyjnych szaf i komód, będąc niejako miniaturami tych mebli.

Wystrój nowoczesny wymaga brył lekkich, mobilnych o niebanalnym designie i ciekawych rozwiązaniach praktycznych. Proste, minimalistyczne sprzęty są atrakcyjną, choć nienarzucającą się ozdobą wnętrza. Takie właśnie są stojaki na CD firmy Mebin. Niezwykle subtelna struktura, gustowna forma i praktyczność - to najważniejsze cechy tych mebli.

W kolekcji ArtModulo znajdziemy trzy rodzaje stojaków na CD. Możemy wybrać model niezabudowany, ze szklanymi półkami przymocowanymi do pionowej konstrukcji, bądź posiadający delikatną obudowę, która otacza półki z dwóch stron. Trzeci stojak ma niesłychanie prosty design; na bryle umieszczono specjalne kołki na CD, o czarnej barwie. Geometryczne kształty, gładkie, lakierowane powierzchnie wszystkich modeli sprawiają, że meble zachwycają elegancją i stanowią doskonałą ozdobę pomieszczeń. Stojaki dostępne są w kolorze ciepłej czereśni i posiadają czarną podstawę.

W nowoczesnym salonie nie może zabraknąć praktycznego stojaka na książki. Po dniu pełnym pracy lub w wolne weekendy, kiedy mamy trochę czasu tylko dla siebie, sięgamy z przyjemnością po ulubioną lekturę. Zdarza się jednak, że musimy przerwać czytanie, bo np. zadzwoni telefon, odwiedzi nas niespodziewany gość lub po prostu mamy ochotę na kawę i chcemy gdzieś odłożyć naszą książkę. Jakże przydatny może okazać się wówczas taki stojak! Nie tylko chroni ten bardzo cenny i kruchy zarazem przedmiot, ale również wygląda pięknie przy naszym fotelu. A ciepły kolor wiśni połączony z czarną podstawą to symbol dobrego smaku i mądrego wyboru.

W kolekcji ArtModulo znalazły się również atrakcyjne wzorniczo stojaki na wino. Mamy do wyboru model z zabudowanymi półkami, ułożonymi tak by butelki mogły bezpiecznie leżakować. Obudowa w ciepłym kolorze czereśni świetnie harmonizuje z czernią półek i podstawy mebla. Stojak drugi to ciekawe i niebanalne rozwiązanie designerskie. Nachylona struktura bryły o czereśniowej barwie wsparta na silnej podstawie w kolorze czarnym, zaopatrzona została w oryginalną półkę na kieliszki, pod którą znajdują się umieszczone w otworach mebla, niejako "zawieszone w powietrzu", butelki z winem. Otwarta konstrukcja zaprasza do poczęstunku i stanowi jednocześnie doskonałą ozdobę jadalni bądź salonu.

Stojaki, te jedne z najmniejszych mebli, a w nowoczesnym, minimalistycznym stylu niezwykle lekkie i mobilne są równocześnie świetnym uzupełnieniem aranżacyjnym wnętrz naszych domów. To połączenie elementów użytkowych z pięknem ukrytym w detalu. Symbol tego, co sprawia nam w życiu wiele przyjemności.

Oceń artykuł
4,29 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: AFIR biuro PR firmy Mebin

Polecamy Ci również

Zobacz także