Piękno w stylu "antic" - nie zapomnij o stylizowanej...

Piękno w stylu "antic" - nie zapomnij o stylizowanej...

Klasyczny gatunek drewna stylowo nadgryziony zębem czasu to doskonały sposób na nadanie podłodze indywidualnego charakteru. Aby uzyskać ten efekt, nie trzeba czekać, aż deski podłogowe szlachetnie się zestarzeją.

Finishdeska Dąb Thermo Antyk, olejowoskowanaMożna zwrócić się w stronę gotowych produktów, które dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości surowców i poddaniu ich specjalistycznej obróbce, wyglądem przypominają podłogi z tradycyjnych dworów. Przykładem takiego produktu jest Finishdeska Dąb Thermo Antyk firmy FINISHPARKIET.

Czytaj także: Młode podłogi z rodowodem - efekt postarzanej podłogi podkreśla klasę wystroju wnętrza

To podłoga wykonana z tradycyjnego drewna dębowego. Charakteryzuje się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi, a także dużą odpornością na ścieranie. Finishdeska Dąb Thermo Antyk poddawana jest obróbce termicznej w temperaturze 200 stopni Celsjusza, dzięki czemu podłoga staje się wyjątkowo stabilna i twarda, a przez to bardzo odporna na eksploatację. Zabezpieczona została trzema warstwami olejowosku.

Podłoga wykończona w ten sposób nie wymaga cyklinowania, a w celu renowacji wystarczy ją umyć i powlec specjalistycznym środkiem. Już po kilku godzinach od tego zabiegu można ją zacząć ponownie użytkować. Ponadto olejowosk nadaje jej delikatną tonację, która doskonale komponuje się z wyrazistym usłojeniem drewna dębowego. Na tę gotową podłogę producent przewidział 35-letnią gwarancję.

Czytaj także: Jesion to coraz bardziej popularny surowiec wykorzystywany do wykładania posadzek

Finishdeska Dąb Thermo Antyk * Wymiary pojedynczej klepki: 1200x140x14 mm * Cena: około 215 - 220,00 zł brutto/m2 * Producent: FINISHPARKIET

Oceń artykuł
4,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Finishparkiet

Polecamy Ci również

Zobacz także