Pierwsza na rynku kolekcja podłóg drewnianych do pokoi...

Pierwsza na rynku kolekcja podłóg drewnianych do pokoi...

Deska YOUNG marki Barlinek, to pierwsza na rynku linia podłóg drewnianych zaprojektowanych z myślą o dzieciach. Oprócz wyjątkowej trwałości i dedykowanego dzieciom wzornictwa, podłogi te posiadają właściwości antybakteryjne i antyalergiczne.

Deska YOUNG galaktyczna wyprawaRaczkowanie, pierwsze kroki, beztroskie zabawy - to z poziomu podłogi maluchy najczęściej rozpoczynają zdobywanie świata. Dlatego właśnie z myślą o najmłodszych Barlinek stworzył pierwszą na rynku linię podłóg dedykowanych do pokoi dziecięcych. Deska YOUNG łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy, na które zwracają uwagę rodzice, wybierając podłogę do pokoju swojego malucha. Produkt posiada również pozytywną opinię Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

Trwałość i naturalność

Deska YOUNG wykonana jest w 100% z naturalnego drewna pokrytego bezpiecznymi lakierami. Dzięki temu nie tylko nie alergizuje, lecz dodatkowo wytwarza unikalny mikroklimat, pozytywnie wpływający na otoczenie.

Jest również niezwykle trwała i odporna na zniszczenia, jakie często towarzyszą dziecięcym zabawom. Wyjątkową wytrzymałość Deski YOUNG gwarantuje lakier o podwyższonej odporności na ścieranie, rekomendowany do pomieszczeń komercyjnych. Przeprowadzone badania potwierdzają , że jest to lakier o najlepszych parametrach na rynku. Dlatego podłoga z Deski YOUNG służyć będzie przez długie lata.

Deska YOUNG kraina fantazjiOchrona przed drobnoustrojami

Dzięki rewolucyjnemu wykorzystaniu nanotechnologii w systemie Antimicrobial podłoga z Deski YOUNG zapewnia trwałą ochronę przed bakteriami i grzybami. Działanie systemu porównywalne jest do wyładowań atmosferycznych. Nanocząsteczki zawarte w lakierze deski oddziałują na drobnoustroje dodatnimi nanoładunkami elektrycznymi, niszcząc je i tym samym zapewniając doskonałe warunki higieniczne oraz bezpieczeństwo 24 godziny na dobę. Ponieważ wyładowania występują w skali nano są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt.

Oryginalne wzornictwo

Deska YOUNG dostępna jest w 9 nietuzinkowych wzorach, uzyskanych m.in. dzięki technologii łączenia dwóch lub trzech gatunków drewna. Z myślą o pokojach dziecięcych stworzone zostały również wyjątkowe dekory: niebieski, różowy oraz zielony. To sprawia, że zastosowanie Deski YOUNG stwarza wyjątkowe możliwości aranżacyjne.

Każdej linii produktowej nadana została pobudzająca dziecięcą wyobraźnię nazwa:

* Zew Tropików - jesion i marbau (cena za m2 145 zł + 23% VAT) * Mistrzowski Rajd - dąb i klon (cena za m2 145 zł + 23% VAT) * Kraina Fantazji - buk, brzoza, klon (cena za m2 145 zł + 23% VAT) * Tajemniczy Zamek - dąb (cena za m2 139 zł + 23% VAT) * Sekrety Lasu - jesion (cena za m2 137 zł + 23% VAT) * Skarb Piratów - orzech (cena za m2 199 zł + 23% VAT) * Galaktyczna Wyprawa - jesion blue (cena za m2 149 zł + 23% VAT) * Las Elfów - jesion pink (cena za m2 149 zł + 23% VAT) * Wakacyjna Przygoda - jesion green (cena za m2 149 zł + 23% VAT)

Szczegóły oraz lista punktów sprzedaży znajduje się na www.floorsforyoung.com.

Oceń artykuł
3,43 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Barlinek drewniane podłogi

Polecamy Ci również

Zobacz także