Pierwsza Strefa Dobrych Cen na Słowacji

Pierwsza Strefa Dobrych Cen na Słowacji

Ekonomiczna oferta Black Red White Basic w Preszowie już otwarta! Strefa Dobrych Cen Black Red White przekracza granice! Pierwszym miejscem poza Polską - w którym firma oferuje meble z ekonomicznej oferty BASIC - jest salon Black Red White w Preszowie na Słowacji.

Pierwsza Strefa Dobrych Cen na Słowacji w mieście Presov. Ekonomiczna oferta Black Red White Basic w Preszowie już otwarta!Na Klientów Strefy Dobrych Cen czekają specjalne oferty, hity cenowe i meble dostępne od ręki, zaprezentowane na powierzchni 660 m?.

Czytaj także: Inwazja Niskich Cen na Śląsku! Specjalne oferty w sklepach Black Red White w Zabrzu!

Salon w Preszowie na Słowacji został uruchomiony w 2008 roku i jest pierwszym salonem prowadzonym przez spółkę Black Red White Slovakia a.s. z Grupy Black Red White. Jest to trzeci co do wielkości salon po Trnave i Zvoleniu. Łączna powierzchnia ekspozycyjna sklepu w Preszowie - wraz ze Strefą Dobrych Cen - wynosi 2.800 m?. Znajduje się on na jednej z głównych ulic miasta, w otoczeniu dużych centrów handlowych. To jednocześnie 13 punkt sprzedaży Black Red White na Słowacji.

Ekonomiczna oferta BASIC to wyjątkowo atrakcyjna oferta mebli, przygotowana z myślą o miłośnikach szybkich i tanich zakupów. W pierwszej, zagranicznej Strefie Dobrych Cen w Preszowie dostępne są 'od ręki' m.in. meblościanki i zestawy pokojowe, biurka, szafy, meble tapicerowane, komplety młodzieżowe, szafki rtv, regały, stoliki okolicznościowe czy przedpokoje.

Czytaj także: Zoptymalizuj swoje wnętrze! Nowy katalog OPTIMA Black Red White już na rynku

Spółka Black Red White Slovakia a.s. (wcześniej LUTO Slovakia) dołączyła do Grupy Black Red White w 2009 roku. Produkty Black Red White dostępne są na Słowacji - poza salonem w Preszowie - również w takich miastach, jak: Bratysława, Bańska Bystrzyca, Koszyce, Zwoleń, Trnave, Liptowski Mikulasz, Żilina czy Rożnawa.

Oceń artykuł
3,70 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Black Red White (Genesis PR)

Polecamy Ci również

Zobacz także