Pierwszy salon Black Red White w Legnicy już otwarty!

0
Pierwszy salon Black Red White w Legnicy już otwarty!

Do mapy firmowych salonów Black Red White dołącza kolejne miasto. Już od 9 stycznia mieszkańcy Legnicy i okolic będą mogli poszukiwać inspiracji do aranżacji swoich wnętrz w nowo otwartym punkcie sprzedaży największej polskiej grupy meblarskiej przy ul. Grunwaldzkiej 9. Szczegóły dostępne są na stronie www.brw.com.pl.

 W legnickim salonie Black Red White na powierzchni ponad 1 tys. m2 wyeksponowane zostały kolekcje do pokojów dziennych, młodzieżowych, sypialni i gabinetów, a także meble tapicerowane, krzesła i stoły.

Uzupełnienie oferty stanowi Galeria Dekoracji, w której zaprezentowano różnego rodzaju dodatki, m.in. oświetlenie, dywany, szkło, porcelanę oraz tekstylia. Ponadto, klienci będą mogli kupić meble kuchenne - gotowe komplety dostępne od ręki oraz kuchnie na indywidualne zamówienie

Dla wygody kupujących sklep został podzielony na sekcje, w zależności od przeznaczenia oraz stylistyki asortymentu. Rozwiązanie to zapewni klientom komfort i oszczędzi czas przeznaczony na zakupy. Odwiedzający mogą liczyć także na fachową obsługę i profesjonalne porady projektantów.

Otwarciu nowego salonu Black Red White w Legnicy towarzyszy akcja promocyjna "Styczeń 2012", w ramach której firma przygotowała atrakcyjne rabaty na szeroką gamę mebli oraz dodatków.

Oceń artykuł
3,29 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Black Red White

Polecamy Ci również

Zobacz także