Pierwszy w Polsce Showroom Dekorian

Pierwszy w Polsce Showroom Dekorian

W Trójmieście powstał pierwszy w Polsce Showroom Dekorian. Miejsce skupia produkty do wykończenia wnętrz z najwyższej światowej półki. Elegancko i designersko urządzona przestrzeń pozwala na przeniesienie się w świat form, kolorów, wzorów i faktur.

Pierwszy w Polsce Showroom DekorianWnętrze Showroomu Dekorian w Gdańsku zachwyca przemyślaną i elegancką realizacją, inspiruje i pobudza wyobraźnię. Punktem kulminacyjnym jest duży, czarny blat stanowiący idealne tło dla przymierzania wzorników oraz nanoszenia poprawek na projekty. Jest to stanowisko pracy dla architektów i projektantów wnętrz, którzy chcą zaznajomić swoich klientów z próbnikami. Możliwość obcowania z produktami sprawia, że stanowi doskonałe uzupełnienie pracy w domu i biurze.

Czytaj także: Tkane tapety Haiku w Salonach Dekorian [GALERIA]

W Showroomie prezentowane są produkty z całego świata. Nie są one jednak przedstawione w formie gotowych ekspozycji, czy nawet ich namiastki. - Ideą showroomu jest prezentacja czystego produktu, a nie gotowego rozwiązania - mówi Mariusz Kaperczak, dyrektor marketingu Dekorian. - Nie chcemy niczego sugerować ani nikogo nie ograniczać. Naszym celem jest inspiracja. Nasze produkty umieszczone są w próbnikach, klient może z bliska przyjrzeć się materiałom i kolorom. Zobaczyć jak wygląda połącznie ze sobą różnych wzorów, czy faktur - dodaje.

Pierwszy w Polsce Showroom DekorianW sieci Salonów Dekorian dostępne są materiały do wykończenia podłóg i ścian. Pochodzące zza oceanu kanadyjskie podłogi Torlys oraz farby PARA Paints czy amerykańskie wykładziny Mohowk zachwycają swoją kolorystyką i wzornictwem, ale przede wszystkim mają duże walory praktyczne. Belgijskie tapety Omexco czy Khroma, włoskie tynki Metropolis oraz austriackie maty Sibu pozwalają na wariacje kolorem, fakturą i wzorem podczas aranżacji ścian. To jednak nie koniec, przedstawiciele Salonów Dekorian wciąż poszukują najlepszych jakościowo oraz designersko produktów na całym świecie i stale poszerzają swój asortyment.

Czytaj także: Kolekcja tapet od Simone Micheli w Salonach Dekorian - geometryczne wzory charakteryzuje różnorodność i poważny eklektyzm

- Showroom Dekorian w Trójmieście to odpowiedź na potrzeby wymagających architektów wnętrz, poszukujących nowych designerskich rozwiązań i inspiracji w codziennej pracy - mówi Kaperczak. - Jest to 14 placówka naszej firmy w Polsce, ale pierwsza w takiej formie. Mamy nadzieję, że ten specjalny sposób prezentacji naszych produktów przypadnie naszym klientom do gustu - dodaje.

Showroom Dekorian położony jest w Gdańsku, przy ulicy Grunwaldzkiej 490/2.

Oceń artykuł
3,71 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Juicy Marketing, Dekorian

Polecamy Ci również

Zobacz także