Pinio po raz trzeci z tytułem "Diament Meblarstwa 2013"

0
Pinio po raz trzeci z tytułem "Diament Meblarstwa 2013"

Najnowsza kolekcja "Parole" marki Pinio, otrzymała nagrodę w kategorii "meble dziecięce i młodzieżowe - klasa premium", w siódmej edycji konkursu "Diament Meblarstwa 2013".

Najnowsza kolekcja "Parole" marki Pinio

Nagroda przyznawana jest przez Wydawnictwo meble.pl, Grupę meble.pl i liczące 75 osób jury, w skład którego weszli eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele salonów meblowych, dziennikarze, architekci, projektanci wnętrz, naukowcy oraz przedstawiciele wiodących polskich targów meblowych.

Świat wykreowany w "Parole", najnowszej nagrodzonej kolekcji Pinio jest jak z bajek Andersena - magiczny, niedzisiejszy i rozwijacy wyobraźnię. Idealnie wpisuje się w modę na baśniowy romantyzm - totalne zaprzeczenie minimalizmu. Wysmakowane drobiazgi, możliwość zmiany motywów graficznych, nadrukowanych na drzwiach szafy i komody, bezproblemowy powrót do pierwotnej wersji mebla w kolorze białym i delikatne bryły mebli - w takim pokoju można mieć tylko bajkowe sny!

Najnowsza kolekcja "Parole" marki Pinio- Bardzo cieszy nas zdobyta nagroda. To już trzeci Diament dla nas, w 2009 dostała Marsylia, w 2010 Lara. Statuetka jest tym cenniejsza, że kolekcja Parole to nasza ostatnia, najnowsza kolekcja, którą dopiero wypuściliśmy na rynek. "Diament Meblarstwa" potwierdza, że zarówno branża, jak i rodzice doceniają najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów a nasi najważniejsi odbiorcy - dzieci, czują się komfortowo w pokojach urządzonych naszymi meblami. Z dumą możemy powiedzieć, że Parole jest przeniesieniem naszych marzeń z dzieciństwa. Potwierdzeniem tego jest uznanie, jakim cieszymy się wśród naszych klientów - powiedział Michał Błaszak, Brand Manager Pinio.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 12 grudnia 2012 na Gali w w Teatrze Sabat.

Zapraszamy na stronę www.pinio.com.pl

Oceń artykuł
4,00 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Pinio

Polecamy Ci również

Zobacz także