PKN potwierdza jakość Śnieżki Satynowej

0
PKN potwierdza jakość Śnieżki Satynowej

Śnieżka Satynowa uzyskała prawo do umieszczenia na opakowaniu Znaku Zgodności z Polską Normą. Znak zgodności PN jest gwarancją jakości i bezpieczeństwa, a także wyrazem zaufania do wyrobu i jego producenta. Przyznanie Śnieżce Satynowej certyfikatu PN jest cenną wskazówką dla konsumentów.

Śnieżka Satynowa czerwonaPolski Komitet Normalizacyjny poświadczył zgodność Śnieżki Satynowej z normą PN-C-81914:2002. Znak PN potwierdza, że wyrób został poddany certyfikacji i spełnia wszystkie wymagania Polskich Norm, z którymi zgodność została zadeklarowana i wykazana. Śnieżka Satynowa to pierwsza farba na polskim rynku, która została poddana certyfikacji i otrzymała prawo do oznaczenia znakiem PN.

Czytaj także: Kolorowe chwile dzieciństwa, czyli jaką farbę wybrać do pokoju dziecka

Efekt końcowy, który uzyskuje się po użyciu farby jest niezwykle ważny. Równie istotne jest jednak, aby produkt był najwyższej jakości, a przede wszystkim - bezpieczny. - Znak PN informuje klientów, że producent wyrobu zasługuje na ich pełne zaufanie. Stanowi gwarancję, że sam produkt jest bezpieczny i odznacza się wysoką jakością - komentuje Anna Szymaszek, specjalista ds. Public Relations w Fabryce Farb i Lakierów Śnieżka. W czasach, kiedy na rynku mamy do czynienia z tak różnorodną ofertą produktową, jest to istotna wartość. - Odbiorca zyskuje pewność, że kupuje oryginalny wyrób najwyższej jakości - pewny i niezawodny - dodaje Anna Szymaszek.

Czytaj także: Czystość i komfort w Twoim domu! - nowa farba Śnieżka Kuchnia-Łazienka

Wybór producenta, który dba o swoich klientów, oferując im tylko sprawdzone rozwiązania, jest najlepszym sposobem na uzyskanie trwałego efektu przy użyciu bezpiecznych produktów najwyższej jakości. Dzięki temu, otrzymamy nie tylko zadowalający rezultat, spełniający nasze oczekiwania, ale również zapewnimy komfort pracy osobie, która maluje wnętrze i bezpieczeństwo domownikom, którzy tak wiele czasu spędzają w danym pomieszczeniu. Pozytywne przejście procesu certyfikacji produktu przeprowadzonego przez upoważnioną do tego organizację, jest tego najlepszą gwarancją.

Oceń artykuł
3,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Śnieżka

Polecamy Ci również

Zobacz także