Płyta gazowa Franke Crystal Black

0
Płyta gazowa Franke Crystal Black

Płyta gazowa z szeregowo ustawionymi palnikami przełamuje kuchenne stereotypy, reorganizuje kuchenną przestrzeń i zachwyca wyglądem. Masywne żeliwne palniki dominują nad lśniącą powierzchnią i od razu wiadomo, że można przy tej płycie gotować bez żadnych kompromisów.

płyta gazowaNowoczesny projekt podłużnej płyty to spełnienie oczekiwań całej rzeszy klientów, którzy doceniają atuty gotowania na gazie, a jednocześnie szukają odmiany w formie i stylu. Dla pełnego bezpieczeństwa użytkowania, płyta wyposażona została w termoelektryczne zabezpieczenie przeciw-wypływowe gazu oraz magnetyczną zdejmowaną osłonę termiczną pokręteł.

Płyta gazowa Franke Crystal Black - długość 120 cm, wymiary zewnętrze 118x41 mm. 5 palników (o mocy 3,6; 3,0; 1,75; 1,0) - cena detaliczna 3499 zł. Płyta dostępna jest także w wersji White, w tej samej cenie.

Od 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 11 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Oceń artykuł
3,46 / 13 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także