Płyta gazowa - pięć palników

0
Płyta gazowa - pięć palników

Niestandardowy rozmiar powierzchni do swobodnego gotowania, połączony z eleganckim designem i najwyższej jakości materiałami prosto od włoskich producentów – to największe atuty nowej płyty gazowej o szerokości 75 cm marki FREGGIA. Urządzenie posiada aż 5 stref grzewczych.

płyta gazowa pięciopalnikowa HR750VGTFREGGIA wprowadziła do swojej oferty model płyty gazowej o szerokości 75 cm, która posiada aż pięć stref grzewczych. Urządzenie dostępne jest w dwóch liniach wzorniczych – Classico (model HR750VGT w kolorze szampańskim i antracytowym) oraz Moderno (model HA750VGT w kolorze białym, czarnym oraz inox).
W płycie zastosowano pięć palników gazowych o różnej mocy, które pozwalają łatwo i szybko przygotować nawet kilkudaniowy obiad dla  większej liczby osób.
W centralnym miejscu urządzenia znajduje się palnik turbo z trzema rzędami płomieni (tzw. „potrójna korona”) – dzięki niemu posiłki, nawet te w największych i niestandardowych naczyniach, można przyrządzić dwa razy szybciej.

płyta gazowa pięciopalnikowa HA750VGTX

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów, takich jak metalowe pokrętła czy żeliwne ruszty nowe urządzenie marki FREGGIA będzie efektownym elementem każdego rodzaju kuchni. Płyta, która jest pokryta emalią, jest nie tylko elegancka, ale także łatwa w utrzymaniu czystości i odporna na uszkodzenia.
Wszystkie palniki w płycie FREGGIA wyposażone są w automatyczną zapalarkę w pokrętle oraz zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Nowa linia płyt o szerokości 75 cm została zaprojektowana tak, aby można było ją wbudowywać nawet w blat przeznaczony dla płyty o szerokości 60 cm.

płyta gazowa pięciopalnikowa HR750VGTAN

Płyty gazowe FREGGIA HA750VGT i HR750VGT kosztują od 1 339 zł do 1 499 zł.

Oceń artykuł
3,31 / 13 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Freggia

Polecamy Ci również

Zobacz także