Płyta gazowa w nowoczesnej formie

Płyta gazowa w nowoczesnej formie

Gotowanie na gazie, nie zawsze musi łączyć się z klasyczną stylistyką urządzeń, kojarzonych z kuchniami mam i babć. Płyta 2CMI-4GLS B marki Mastercook umożliwia przygotowywanie domowych potraw przy użyciu tradycyjnych palników gazowych, a jednocześnie przyciąga wzrok nowoczesnym wyglądem i ponadczasową biało-czarną kolorystyką.

płyta gazowa

biała płyta gazowaPłyta 2CMI-4GLS B to urządzenie, które idealnie łączy klasyczne gotowanie z wykorzystaniem gazu, z nowoczesną stylistyką, w której zestawione zostały kontrastowo uniwersalne barwy – biel oraz czerń. Dzięki temu płyta prezentuje się elegancko i oryginalnie w każdym kuchennym wnętrzu.

Model wyposażony jest w cztery palniki gazowe, umieszczone na tafli białego szkła hartowanego. Każdy z palników posiada niezależny, stabilny ruszt żeliwny i zapalany jest za pomocą automatycznych zapalaczy w pokrętłach, znajdujących się z przodu płyty. Urządzenie wyposażone jest ponadto w zabezpieczenia przeciwwypływowe gazu, które w razie potrzeby odcinają dopływ gazu np. gdy płomień nagle zgaśnie.

Cena: ok. 700 zł

Oceń artykuł
4,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Mastercook

Polecamy Ci również

Zobacz także