Płytki ceramiczne jak koronki

Płytki ceramiczne jak koronki

Folkowe akcenty wkraczają do wnętrz z przytupem! Projektanci coraz częściej i chętniej czerpią z tradycji. Zachwyt delikatną fakturą i wzorem koronek jest widoczny w inspirowanej skandynawskim stylem kolekcji Alghero marki Ceramstic, w której folkowe dekory łączą się z jasnymi płytkami imitującymi bielone drewno.

dekor na ścianęNie tylko na pokazach mody, ale również w świecie designu można zauważyć ludowe akcenty. Delikatne, zwiewne koronki, łowickie wycinanki i kurpiowskie wzory oraz podhalańskie haftowane kwiaty zawitały na tapetach, dywanach, pościeli, meblach, a teraz także – płytkach.
Z połączenia piękna koronek i jasnego drewna w skandynawskim stylu powstała kolekcja płytek Alghero marki Ceramstic.
Dzięki stonowanym barwom i subtelnemu rysunkowi drewna, płytki są uniwersalne i mają nowoczesny charakter. Jednocześnie subtelnie połyskujące dekory o niejednolitej fakturze, naśladującej delikatną koronkę, nadają kolekcji wyrazu, a wnętrzu folkowej energii – mówi Joanna Ciecierska, stylistka marki Ceramstic.

Kolekcja Alghero marki Ceramstic to rozwiązanie dla tych, którzy w łatwy sposób chcą  stworzyć wyjątkowe wnętrze, zachowując przy tym delikatny charakter i ponadczasowość aranżacji. Doskonale sprawdzi się w mniejszych wnętrzach, dodając im światła i czyniąc je optycznie większymi.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Vinderen

Polecamy Ci również

Zobacz także