Podłoga z dębowych desek

0
Podłoga z dębowych desek

Dąb, wykorzystywany jako materiał na meble, podłogi czy dodatki, od lat cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród dekoratorów wnętrz, jak i użytkowników.

Podłoga dębowa Alaska marki WitexTo szlachetne drewno symbolizuje długowieczność, siłę, wytrzymałość, trwałość, a także niezaprzeczalne piękno.

Podłogi z litych, dębowych desek mają ogromną rzeszę zwolenników, a zawdzięczają ją nie tylko solidności materiału, ale w dużej mierze także wyjątkowym słojom i kolorystyce. To klasyczne drewno przydaje wnętrzu majestatu, a jednocześnie za sprawą uniwersalnego charakteru pasuje niemal do każdego wnętrza.

Sześć dostępnych dotąd dębowych wzorów dębu: strukturalny, Kahlua ciemny, Kahlua, Plateau, Michigan i Ontario wzbogaciły nowe, nieco egzotyczne wersje dębu: solny, zamkowy Natur, wybrzeża, szampański, orzechowy oraz Alaska.

W kolekcji odnajdziemy więc zarówno klasyczne propozycje, w jasnych odcieniach, jak również modne szarości czy ciemne brązy. Dzięki temu z łatwością dobierzemy kolor do stylu i wyposażenia naszego domu. Eleganckie dekory w pełnej desce to jednak połowa sukcesu w drodze do perfekcyjnego wyglądu podłogi.

drewniana podłoga w sypialni

Oceń artykuł
3,20 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Katarzyna Sklepik (Gazeta Krakowska)

Zdjęcia: Witex

Polecamy Ci również

Zobacz także