Podłogi drewniane trójwarstwowe

Podłogi drewniane trójwarstwowe

Szukając sposobów na zaaranżowanie wnętrza, najbardziej cenimy sobie szeroki wybór dekorów i trwałość produktów. Chcemy znaleźć sposób na oddanie naszej indywidualności, naszego charakteru, a zarazem mieć pewność, że wybrane przez nas rozwiązanie jest sprawdzone i pewne.

podłoga jesionowa - Fashion Collection

W wyborze podłogi doskonałej Baltic Wood proponuje dwie dobrze znane i lubiane kolekcje trójwarstwowych podłóg drewnianych Baltic Wood – inspirowaną modą Fashion Collection oraz ponadczasową Classic Collection.

Fascynujące kreacje

Świat mody zadziwia nas coraz to nowymi propozycjami, projektantami, trendami. Wyrafinowane lub wibrujące barwy, niezwykłe faktury, klasyczne bądź wręcz na odwrót – awangardowe i nowatorskie zestawienia to jego codzienność, która staje się inspiracją dla wszystkich dziedzin twórczości. Podłogi z Fashion Collection nawiązują do dynamicznego charakteru świata mody. Stąd też drewno z trzech kontynentów, szeroka paleta wykończeń (lakier matowy, półmatowy, olej ECO, barwne bejce) oraz bogata gama kolorów, które pozwalają kreować przestrzeń, wyrażając siebie i swój styl. Kropką nad „i” kreacji są modne szczotkowane powierzchnie oraz subtelna faza na długich bokach deski.
Fashion Collection to wyszukane połączenie wysublimowanego smaku z użytecznością. Fabryczne wykończenie sprawia, że podłogi są gotowe do użytku zaraz po montażu, który jest prosty i czysty dzięki zastosowaniu bezklejowego systemu BALTIC LOC2G. Natomiast warstwa drewna o grubości ok. 3,5 mm umożliwia renowację podłóg z tej linii do 3 razy.

podłoga dębowa Rusticpodłoga z jesionu

Cenione rozwiązania

Klasyczne piękno to harmonia proporcji i doskonałość natury, które zachwycają niezależnie od obowiązujących w danym sezonie trendów. Classic Collection to kolekcja podłóg o wyjątkowym, ponadczasowym charakterze, które nigdy nie będą passé. Niepowtarzalny rysunek drewna został podkreślony olejem ECO, lakierem matowym, półmatowym lub barwnymi bejcami.

podłoga dębowa Naturpodłoga wenge

Decydując się na podłogę z Classic Collection możemy wybierać między dębowymi podłogami w eleganckim wzorze deski 1-rzędowej i kilku rozmiarach a bogatą gamą podłóg w klasycznym wzorze klepki 3-rzędowej z różnych gatunków drewna – europejskiego, amerykańskiego oraz egzotycznego. Podłogi są wyposażone w system BALTIC LOC2G oraz wykończone fabrycznie, dzięki temu szybko możemy cieszyć się pięknym wnętrzem.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Baltic Wood

Polecamy Ci również

Zobacz także