Podłogi korkowe na lata: Vinylcomfort

Podłogi korkowe na lata: Vinylcomfort

podłoga korkowaDo bogatej oferty Domu Korkowego dołączyły ostatnio podłogi Vinylcomfort marki Wicanders. To doskonałe połączenie elegancji i najnowocześniejszych rozwiązań. Firma proponuje dwie kolekcje Home i Commercial, w których znajdziemy podłogi do pomieszczeń mieszkalnych i komercyjnych.

Bogactwo wzorów występujących w obu liniach doskonale odwzorowujących naturalne drewno i kamień pozwala na kreowanie niepowtarzalnej aranżacyjnie przestrzeni. Matowa, tłoczona powierzchnia podłóg uwypukla strukturę materiału i czyni podłogę niezwykle ozdobną. Kolekcja Home to propozycja dziesięciu, a kolekcja Commercial ośmiu atrakcyjnych wzorów.

panele podłogowe z korka

Wicanders Vinylcomfort może być synonimem trwałości i wytrzymałości. Podłogi pokryte zostały wysokiej jakości winylem odpornym na ścieranie i zarysowania, który sprawia, iż powierzchnia wygląda jak nowa przez wiele lat. Podłogi Vinylcomfort są także niezwykle ciche, dzięki dwóm warstwom mocno sprasowanego korka (powyżej i poniżej płyty nośnej z HDF). Korek doskonale tłumi wszelkie dźwięki dobiegające z innych kondygnacji oraz obniża poziom hałasu wewnątrz mieszkania. Dostarcza przyjemnego ciepła, nie tylko zapewniając komfort użytkownikom podłóg, ale równocześnie jest naturalnym sposobem na obniżenie kosztów za energię.

podłoga korkowo-winylowaMontaż podłóg Vinylcomfort jest bardzo szybki i prosty dzięki opatentowanemu systemowi CorkLoc. Podłogi nie wymagają kleju ani skomplikowanych przygotowań podłoża. Nie ma potrzeby rozścielania osobnego podkładu podpodłogowego. Powierzchnię winylu można łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy ją odkurzać i co jakiś czas przemywać szmatką z użyciem środków pielęgnujących.

Podłogi Vinylcomfort są doskonałą propozycją zarówno do współczesnych mieszkań i domów jak i do pomieszczeń publicznych. Ich główną zaletą jest niezwykła trwałość, która w połączeniu z atrakcyjnym designem i korzyściami, jakich dostarczają warstwy korkowe sprawia, iż stanowią one eleganckie i w pełni komfortowe rozwiązanie aranżacyjne dla wnętrz nowoczesnych. Warto podkreślić, iż producent udziela aż 15-letniej gwarancji dla pomieszczeń mieszkalnych /kolekcja Home/ i 25-letniej /kolekcja Commercial/. W przypadku pomieszczeń komercyjnych gwarancja wynosi: 5 lat dla kolekcji Home i 15 lat dla kolekcji Commercial.

Oceń artykuł
3,78 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Afir Biuro PR firmy Dom Korkowy

Polecamy Ci również

Zobacz także