Podłogi z naturalnego drewna - dlaczego warto je wybrać?

Podłogi z naturalnego drewna - dlaczego warto je wybrać?

Drewno czy kafle na podłogę? To pytanie bardzo często zadają sobie inwestorzy, stający przed tym ważnym wyborem. Można by długo rozprawiać o zaletach jednych czy drugich, dlatego powiemy krótko tylko o tych pierwszych.

podłogi z naturalnego drewnaDrewno jako materiał ciepły z natury

Kiedy zakładasz rodzinę marzysz o tym, aby stworzyć dla niej jak najlepsze, najbezpieczniejsze i najprzytulniejsze otoczenie. Dlatego warto pomyśleć o deskach podłogowych w twoim mieszkaniu. Na takim podłożu twoje dzieci będą mogły bawić się i baraszkować do woli gdyż taka podłoga jest ciepła i co ważne, bardzo trwała, więc wasze pociechy nie porysują jej i nie zniszczą.

Deski podłogowe sprawdzą się doskonale jeśli posiadasz psa lub kota w swoim domu czy mieszkaniu. Ponieważ są wykonane z najwyższej klasy drewna, twój pupil na pewno nie zniszczy ich zbyt szybko pazurami, a po jesiennym spacerze z łatwością zmyjesz z takiej podłogi ślady jego łap, błota i wody bez szkody dla samych desek. Weź także pod uwagę rodzinne zimowe czy jesienne wieczory w salonie.

Wyobraź sobie

Ogień w kominku, dobry film, aromatyczna herbata, a pod stopami zamiast zimnych kafli czy pełnych kurzu dywanów, naturalne, zapewniające ciepło i komfort, drewno.

Oceń artykuł
3,38 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Vega

Polecamy Ci również

Zobacz także