Poduszki antyalergiczne dla kobiet w ciąży

Poduszki antyalergiczne dla kobiet w ciąży

Delikatna skóra przyszłej mamy wymaga specjalnego traktowania. Alergie w ciąży zdarzają się bowiem nad wyraz często. Nawet te przyszłe mamy, które nigdy wcześniej nie borykały się z problemem uczuleń, teraz mogą wykazywać reakcje alergiczne. A to wszystko za sprawą układu odpornościowego, który w czasie ciąży działa po prostu inaczej.

poduszka antyalergiczna dla kobiet w ciąży

Lepiej zapobiegać niż leczyć

Układ immunologiczny przyszłej mamy może reagować w zmieniony sposób. Aby uniknąć ryzyka wystąpienia reakcji uczuleniowych, lepiej otaczać się rozwiązaniami antyalergicznymi i mieć absolutną pewność, że nie grozi nam nic. SuperMami wyszło naprzeciw potrzebom kobiet w ciąży i stworzyło poduszki bezpieczne, bo antyalergiczne. Poduszki SuperMami są wykonane z najwyższej jakości, certyfikowanych, polskich materiałów. Są więc w pełni bezpieczne dla przyszłej mamy i jej delikatnej, skłonnej po podrażnień, wrażliwej skóry. Nie dość, że wypełniono je antyalergicznym, miękkim włóknem silikonowym, to pokrowce na poduszki zostały zrobione ze 100% wysokiej jakości bawełny o gęstym splocie, a w przypadku ekskluzywnej  linii poduszek BAMBOO, poszewki uszyte zostały w 100% z włókna bambusowego. Włókna bambusowe warte są uwagi tym bardziej, że posiadają właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne, nie dają żadnych odczynów alergicznych, a dodatkowo świetnie chłoną wodę, pochłaniają promienie UV, mają bardzo dobre właściwości termoregulacyjne. W upały dają poczucie świeżości i tak potrzebnego, kojącego chłodu, w zimniejsze dni - przyjemnego ciepła.

poduszka antyalergiczna - BAMBOO typ 7
poduszka antyalergiczna - BAMBOO typ C
poduszka dla kobiet w ciąży - BAMBOO typ C
poduszka antyalergiczna - BAMBOO typ I
poduszka antyalergiczna - BAMBOO typ J
poduszka antyalergiczna - BAMBOO typ U
poduszka dla kobiet w ciąży - BAMBOO typ U

Dla mamy, dla dziecka

Antyalergiczne poduszki dla kobiet w ciąży to bardzo dobre rozwiązanie nie tylko ze względu na zdrowie i komfort przyszłej mamy. Okazuje się bowiem, że poduszki SuperMami to idealne rozwiązanie także i na czas po porodzie, gdy przychodzi pora karmienia i opieki nad niemowlęciem, a poduszka dla ciężarnej zmienia się po prostu w poduszkę do karmienia. Wszak i do tego kojce SuperMami nadają się idealnie. Wystarczy, że mama owinie sobie poduszkę wokół talii, a ma miejsce i możliwość swobodnego ułożenia dziecka i przystawienia go do piersi. To pewne, bezpieczne i dobre rozwiązanie. Tym bardziej, że kojec jest wykonany z najlepszych materiałów, właśnie. Takich, które nie podrażnią delikatnej i bardzo wrażliwej skóry noworodka i niemowlęcia. Mama ma więc absolutną pewność, że dziecko ma odpowiednio podpartą główkę i plecki, że jest mu dobrze i wygodnie, że ryzyko wystąpienia podrażnień jego delikatnej skóry po prostu nie istnieje.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: supermami.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także