Podwójna nagroda Must Have dla Meble Vox

0
Podwójna nagroda Must Have dla Meble Vox

Firma Meble Vox otrzymała dwie nagrody w konkursie Must Have zorganizowanym w ramach Łódź Design Festiwal - za kolekcję Pook Pook zaprojektowaną przez Michała Biernackiego i ceramikę Jakubki Kariny Marusińskiej.

Kolekcja Pook Pook zaprojektowaną przez Michała Biernackiego.Wystawę nagrodzonych produktów Must Have można oglądać w Centrum Festiwalowym V edycji Łódź Design Festiwal.

Konkurs organizowany jest po raz pierwszy i jak mówią sami organizatorzy, "jest to zestawienie wzorcowych przykładów mądrego i świadomego inwestowania w jakość, dobry wzór i projekt. To zestawienie, które polecamy jako must have; po prostu musisz je mieć!".

Nominowanych zostało 150 przedmiotów, z czego wyłoniono 44 produkty pokazane na wystawie. O wyborze decydowały: innowacyjność, funkcjonalność, ergonomia, jakość wykonania, estetyka projektu. W gronie ekspertów oceniających produkty były następujące osoby: Czesława Frejlich redaktor naczelna 2+3 D, Ewa Gołębiowska dyrektor Śląskeigo Zamku Przedsiębiorczości w Cieszynie, Agnieszka Jacobson-Cielecka dyrektor artystyczny Festiwalu Łódź Design, Marta Lubaszewska redaktor prowadząca Domosfera.pl, redakcja Elle Decoration, Zuzanna Skalska Consultant Trend Research, Ewa Solarz redaktor Domplusdom.pl, autorka książki D.E.S.I.G.N.

Oceń artykuł
3,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Meble VOX

Polecamy Ci również

Zobacz także