Pokój dziecka w dinozaury

Pokój dziecka w dinozaury

Dzieci to mali odkrywcy, poszukiwacze przygód i ciekawych historii. Wszystko co je otacza może stać się przedmiotem zainteresowania i pobudzić ich ogólny rozwój.

Kolekcja Dino Świat marki BAGGI DesignPolska marka mebli BAGGI Design doskonale zna potrzeby maluchów i właśnie po to, by zapewnić im przyjazne, a zarazem interesujące otoczenie stworzyła kolekcję "Dino Świat", która zaspokoi głód doznań każdego małego odkrywcy.

Pokój malucha to przestrzeń do rozwoju i pielęgnowania zainteresowań. Dziecko spędza w nim dużą część swojego czasu. Tam się bawi, uczy, odpoczywa, przyjmuje przyjaciół. Ważne jest, by był on funkcjonalny, bezpieczny, a zarazem ciekawy i odrobinę tajemniczy. Jest to nie lada zadanie - urządzić pokój brzdąca tak, by spełniał oczekiwania zarówno rodziców, jak i (a może przede wszystkim) ich pociechy.

Polska marka mebli dla dzieci i młodzieży BAGGI Design postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom zatroskanych rodziców oraz ciekawskich, rozbrykanych brzdąców. Proponuje kolekcję "Dino Świat", skierowaną do wszystkich miłośników świata przyrody i dawnych, prehistorycznych zwierząt.

Ten system mebli przeznaczony jest zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek - dzieci zafascynowanych bajeczną florą i fauną pradawnych czasów. Dzięki soczystym zieleniom oraz ciepłemu błękitowi wprowadza on do przestrzeni malucha przyjazny i ciepły klimat. Bajkowe postacie dinozaurów intrygują, bawią, zachęcają do zabawy i nauki. Takie wnętrze inspiruje dziecko do odkrywania nieznanych historii, rozwijania zainteresowań.

BAGGI Design nie zapomina także o rodzicach i ich obawach. By mogli ze spokojem o bezpieczeństwo pociechy, zakupić meble, które spodobają się dziecku, projektanci BAGGI stworzyli bryły funkcjonalne i stabilne, które z powodzeniem sprawdzą się we wnętrzach zarówno uczniów, jak i tych najmłodszych milusińskich.

Urządzenie dziecięcego pokoju to przyjemne, ale też trudne zadanie. Ważne jest, by pamiętać o funkcjach, które ma spełniać, a przy tym, by podobał się maluchowi. Na szczęście na polskim rynku jest marka, która chętnie służy pomocą zdezorientowanym rodzicom. Kolekcja "Dino Świat" z pewnością zachwyci małych poszukiwaczy przygód i tajemnic prehistorcznego świata.

Gotowi na powrót do przeszłości?

Oceń artykuł
4,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: BAGGI Design

Polecamy Ci również

Zobacz także