Pokój małej baletnicy

3
Pokój małej baletnicy

Urządzenie wnętrza pokoju dla małej dziewczynki nie jest już trudnym zadaniem. Marka mebli BAGGI Design wśród swojej oferty prezentuje kolekcję "Łabędź", która z powodzeniem sprosta oczekiwaniom wszystkich księżniczek i spełni marzenia każdej prima baleriny o własnej różowej posiadłości.

Kolekcja mebli "Łabędź" marki BAGGI DesignMałe dziewczynki mają mnóstwo zainteresowań. Poczynając od śpiewania, przez malowanie, sporty, na modzie kończąc. Jednak chyba każda z nich kiedykolwiek, choć przez chwilę chciała zostać baletnicą lub księżniczką na zamku. Wszystko wtedy kręci się wokół tego marzenia. Stroje, zabawki, kolory, uczesanie, bajki, jakie mama czyta na dobranoc. A gdyby tak pomóc trochę swojej pociesze i w jej pokoju stworzyć krainę wprost z bajki? Pokój dziewczynki mógłby stać się rezydencją księżniczki lub salą treningową prima baleriny.

Okazuje się, że nie ma nic prostszego. Nie trzeba bowiem szukać elementów wystroju w samym Wersalu. Marka BAGGI Design przedstawia kolekcję mebli "Łabędź", stworzoną specjalnie dla prawdziwych księżniczek i z myślą o ich wyrafinowanych gustach.

Meble z kolekcji "Łabędź" zostały zaprojektowane z myślą o małych królewnach i baletnicach, miłośniczkach bajek o zaczarowanych krainach, wróżkach, księżniczkach czy "brzydkich kaczątkach". System utrzymany jest w różowej tonacji frontów oraz jasnym beżu korpusów. Na poszczególnych elementach widnieją białe frawerowane dekory w kształcie łabędzi, a delikatny grawer rysunek zamku dodaje przestrzeni uroku stwarzając ciekawy efekt królewskiej rezydencji. Meble wykonane są z lakierowanego MDF oraz płyty meblowej, a ich duży wybór i funkcjonalność pozwalają na rozbudowę pokoju wraz ze wzrostem dziecka. W końcu mała księżniczka może wyrosnąć na prawdziwą gwiazdę baletu.

Dziecięce marzenia są najpiękniesze i najważniejsze dla rodzica. Czasem nie łatwo jest nim sprostać. Jeśli w maluchu rodzi się mała księżniczka, potrzebuje przestrzeni na miarę prawdziwego zamku. BAGGI Design służy pomocą wszystkim królewnom i ich rodzicom w spełnieniu tego słodkiego marzenia. Kolekcja mebli "Łabędź" nie zawiedzie nawet najbardziej królewskich upodobań.

Oceń artykuł
3,18 / 11 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: BAGGI Design

Polecamy Ci również

Zobacz także