Pokonać stres. Wyśpij się dzięki pokrowcowi antystresowemu!

0
Pokonać stres. Wyśpij się dzięki pokrowcowi antystresowemu!

Noworoczne postanowienia, kolejne wyzwania, natłok spraw zawodowych i prywatnych. To wszystko sprawia, że poziom stresu w naszym codziennym życiu gwałtownie rośnie.

Wyśpij się porządnie na materacu obleczonym w pokrowiec antystresowy!Naszym sprzymierzeńcem w realizacji planów na pewno jest pozytywna energia. Jej źródło tkwi w dobrym śnie. Z myślą o komforcie swoich klientów, Fabryka Materacy Janpol stworzyła wyjątkowy pokrowiec na materac. Czytaj także: Nie chrap, kochanie! Wybierz odpowiedni materac i zadbaj o zdrowy sen!

STRESSFREE wykonany został ze specjalnej dzianiny odprowadzającej z ciała nagromadzone ładunki elektryczne. Dzięki temu, nawet osoby szczególnie wrażliwe na zimowy brak słońca, zapadną w głęboki, regenerujący sen.

Pokrowiec StressfreeCo więcej, korzystając z pokrowca Stressfree, w leniwy sobotni poranek można bez stresu zjeść śniadanie w łóżku. Ewentualne zabrudzenia nie stanowią problemu, gdyż pokrowiec nadaje się do prania nawet w 60 stopniach. Czytaj także: Technologia w sypialni - materac w nowatorskiej technologii Hi-Low

STRESSFREE * Producent: JANPOL * Cena: od 288 zł * Więcej informacji na www.janpol.pl

Oceń artykuł
3,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Janpol

Polecamy Ci również

Zobacz także