Pomoc przy domowych wypiekach

Pomoc przy domowych wypiekach

Entuzjasci domowych słodkosci stale poszukują rozwiazan usprawniających pracę w kuchni. Poręczny mikser FA 5258-1, którego atutem jest nie tylko funkcjonalność, ale też niewielkie rozmiary, ułatwia czynnosci zwiazane z przygotowaniem róznych typów ciast.

Mikser FA 5258-1 z miską inoxUrządzenie może być używane jako robot kuchenny - umieszczony na specjalnej podstawie - do ubijania cięższych ciast, takich jak sernik czy babka, a takze recznie, jako zwyczajny mikser przeznaczony do lzejszych zadan. Takie rozwiazanie poprawia komfort wykonywanej pracy.

Zastosowanie funkcji oscylacji, która umozliwia obrót miski, sprawia że wszystkie składniki są dużo lepiej wymieszanie niż w standardowych urządzeniach tego typu. Konstrukcja posiada również pięciostopniową regulację prędkości, dzieki czemu mozna dostosowac odpowiednia ilosc obrotów do ubijania i mieszania ciasta. Mikser dodatkowo wyposazono w funkcje turbo, umozliwiajaca osiagniecie maksymalnej predkosci, co jest szczególnie pomocne przy rozdrabnianiu twardszych grudek ciasta. Do szybkiego demontazu mieszadeł po zakonczeniu pracy słuzy specjalny przycisk zwalniajacy koncówki. Podczas czyszczenia należy wyłączyć urządzenie z gniazdka. Nie wolno zanurzać w wodzie części mechanicznej robota. Ubrudzoną obudowę wystarczy przetrzeć wilgotną ściereczką z detergentem. Mieszadła można umyć w zmywarce.

Mikser FA 5258 powstał z mysla o skutecznej i komfortowej pracy. Do zestawu dołaczono równiez miske z nierdzewnej, niezwykle trwałej stali INOX. Sprzęt zawiera polską instrukcje. W przypadku awarii obowiazuje 24-miesieczna gwarancja.

Mikser FA 5258-1 z miską inox: - 5 predkosci - funkcja turbo - łatwy demontaż - przycisk wyrzutu mieszadeł - 2 koncówki mieszajace - 2 koncówki do ubijania - moc: 300W

Cena: 129 zł brutto

Więcej na stronie first-polska.com.pl

Firma First z siedzibą w Bielanach Wrocławskich funkcjonuje na polskim rynku od ponad piętnastu lat. Przedmiotem działalności firmy jest handel sprzętem audio oraz artykułami gospodarstwa domowego, importowanymi od austriackiej firmy Timetron Warenhandels Gmbh posiadającej swoją siedzibę w Wiedniu. Produkty First łączą w sobie austriacką jakości oraz przystępną, polską cenę.

Oceń artykuł
3,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: First Austria

Polecamy Ci również

Zobacz także