Pomysł na pokój dziecka – proste aranżacje

Wnętrze dla dziewczyny
Prosta, ale niezwykle stylowa aranżacja pokoju dla dziecka.

Pokój naszego dziecka jest ważnym elementem jego życia. Jest to miejsce, gdzie spędza większość swojego czasu - podczas nauki, relaksu czy zabawy. W naszych rękach pozostaje odpowiednie urządzenie pokoju dziecka. Przedstawiamy aranżacje dla starszych i młodszych dzieci.

Na początek pokój dla nastolatki - nowoczesny, minimalistyczny, ale z charakterem. Rozkładana kanapa, wydzielone miejsce do nauki i regał o oryginalnych ukośnych półkach, to właściwie całe umeblowanie niewielkiego pokoju. Ale ciekawy dobór kolorów i wyraziste dekoracje ścian sprawiają, że pokój wygląda naprawdę stylowo i nowocześnie.

Kolejna aranżacja to pomysł na pokój dla młodszej pociechy. Kolorowy dywan, żółte dodatki i barwna tapeta dodają wnętrzu radosnej energii. Tak urządzony pokój jest przytulny i ciepły, wprost idealny dla małej dziewczynki.

Zobacz: Pokój dla studenta: jak go urządzić

W trzeciej aranżacji głównym elementem przyciągającym uwagę jest nietypowy projekt łóżka. Takiego łóżka można pozazdrościć! Ciekawe, nowoczesne oświetlenie świetnie współgra z wnętrzem pomieszczenia. Świetny pomysł na aranżację pokoju dla chłopca, w którym może on oddać się zabawie, fantazjom, ale również i nauce .

Ostatnia aranżacja przeznaczona jest dla chłopców wieku nastoletnim. Powierzchnia pokoju jest bardzo praktycznie zagospodarowana - znalazło się nawet miejsce na drabinkę do ćwiczeń. Kropką nad "i" jest kolorystyka pokoju - połączenie bieli i granatu nadaje mu "męski", ale nie całkiem dorosły charakter.

To Cię zainteresuje: Pomysł na pokój dla chłopca

niebiesko-biały pokój
łóżko z balonem
kolorowy pokój dla dziewczynki
aranżacja pokoju dla nastolatki
aranżacja pokoju dla nastolatka
dodatki do pokoju dziecięcego
pomysł na pokój dla dziewczynki
nowoczesny pokój
łóżko piętrowe
meble do dziecięcego pokoju
dodatki do dziecięcego pokoju
pomieszczenie dla nastolatki
meble do pokoju dla nastolatka
biurko do pokoju dla chłopca
pokój w radosnych kolorah
białe biurko
pokój dla chłopca jak z bajki
białe meble
półka na książki z burkiem
Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Patrycja Nowak

Źródło: home-designing.com

Polecamy Ci również

Zobacz także