Ponad 600 mebli 10% taniej w salonach Black Red White

Ponad 600 mebli 10% taniej w salonach Black Red White

Tylko teraz w salonach Black Red White można kupić ponad 600 mebli 10% taniej! Wyjątkowa promocja 15 klasycznych i nowoczesnych kolekcji meblowych potrwa do 31 stycznia 2013 roku. Na wszystkich czeka również możliwość dokonania zakupów w 20 ratach 0% oraz dostawa mebli do sklepu do 5 dni roboczych.

Ponad 600 mebli 10% taniej w salonach Black Red WhiteAdresy salonów biorących udział w akcji znaleźć można na stronie www.brw.com.pl. Szczegóły promocji oraz regulamin dostępne są w sklepach.

Efektowna zmiana wystroju mieszkania nie musi być droga. Wystarczy poszukać atrakcyjnych promocji, by wyposażyć dom w ładne i praktyczne meble, a przy tym zaoszczędzić. Czytaj także: Dobry Design 2013 dla mebli młodzieżowych z kolekcji Numlock marki Black Red White

W styczniu warto odwiedzić jeden z salonów Black Red White, by zrobić zakupy w cenach niższych o 10%. Wybór jest ogromny - ponad 600 mebli z 15 różnych kolekcji.

Promocją objęte są nowoczesne systemy meblowe - Raflo, Tauri, Clipper, Mezo, Reset, August, Numlock, Indiana, Open i Pop. Wśród klasycznych kolekcji mebli tańszych o 10% znajdują się: Kent, Bawaria, Largo Classic, N.York i Stylius. W atrakcyjnych cenach dostępne są również wszystkie kuchnie z linii Family Line oraz Nika.

Black Red White udowadnia, że efektowna metamorfoza pokoju dziennego, młodzieżowego, sypialni, jadalni czy kuchni wcale nie musi kosztować majątku. Łowców najlepszych okazji ucieszy również możliwość zakupu mebli i dodatków w 20 ratach 0%. To nie koniec niespodzianek. Zakupione meble będą dostarczone do sklepu do 5 dni roboczych. Zmiana wystroju wnętrza z Black Red White to czysta przyjemność! Czytaj także: Meble Newark marki Black Red White - designerskie meble w zasięgu ręki

Adresy salonów biorących udział w akcji znaleźć można na stronie www.brw.com.pl. Szczegóły promocji oraz regulamin dostępne są w sklepach.

Oceń artykuł
4,40 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Black Red White

Polecamy Ci również

Zobacz także