Ponadczasowa klasyka Palace - prawdziwe piękno leży w...

0
Ponadczasowa klasyka Palace - prawdziwe piękno leży w...

"Prawdziwe piękno leży w prostocie. Łagodne linie, lekkość i elegancja serii Palace dają przyjemne wrażenie bliskości i bezpieczeństwa. Palace uwydatnia piękno łazienki, nie dominując jej" - w taki sposób opisuje nową kolekcję jej autor Andreas Dimitriadis.

Palace to nowa oferta ekskluzywnej marki Laufen. Kolekcję cechuje ponadczasowa klasyka i możliwość idealnego dopasowania do każdego układu i wymiarów przestrzeni łazienkowej. Seria pozwala przeobrazić wnętrze w wielofunkcyjny salon łazienkowy lub przytulną łazienkę dostosowaną do stylu życia współczesnego człowieka. Prostota, lekkość i elegancja to cechy nowej serii, które tworzą harmonię we wnętrzu.

Czytaj także: Nowa Aura w Twojej łazience - wolnostojąca wanna Aura fascynuje modnym owalem

Umywalki dostępne w kolekcji Palace mogą być montowane z postumentem, półpostumentem lub kompletowane z dedykowanymi meblami. Szeroka rozpiętość rozmiarów sięga od 45 cm do 180 cm. W ofercie znajdziemy także umywalki podwójne. Dzięki innowacyjnej technice produkcji większe umywalki powyżej 120 cm, można dowolnie przycinać do odpowiednich rozmiarów i idealnie dopasować do każdego układu łazienki. Cięcia mogą być zarówno symetryczne, jak i asymetryczne, wykonywane pod różnymi kątami. Dodatkowe wyposażenie niektórych modeli to chromowane relingi na ręczniki, które stanowią także piękną ozdobę umywalki. Ich kształt koresponduje z linią umywalki podkreślając jej łagodność.

Dedykowane kolekcji Palace szafki dostępne są w trzech kolorach: białym, dębie antracytowym lub dębie bielonym. Umożliwiają one stworzenie modnego i ciepłego wnętrza, a zastosowana na frontach folia 3D oddaje rzeczywistą fakturę drewna. W komplecie do szafki dostarczany jest specjalny system zasyfonowania, dzięki czemu zyskujemy dodatkową przestrzeń w szafce. Zastosowany system montażu 3D umożliwia komfortową regulację pozycji szafki już na ścianie, zarówno w pionie, poziomie jak i płaszczyźnie odsunięcia od ściany.

Czytaj także: Seria Gap - design w Twoim domu. Kompletne rozwiązanie ceramiki i mebli

Ceramiczne półki to kolejny bardzo ciekawy pomysł na aranżację łazienki. Montowane pod umywalką stanowią nową funkcjonalną propozycję stworzenia przestrzeni na wszystkie niezbędne drobiazgi. Wykonanie z ceramiki jest gwarancją łatwego utrzymania w czystości oraz spójności kolorystycznej z pozostałym wyposażeniem łazienki.

Seria Palace oferuje także miski wc i bidety w wersji podwieszanej i stojącej o ciekawym designie. Miski wc są zgodne z ekologicznym systemem spłukiwania 4,5/3. Cała seria jest dostępna również ze specjalnym szkliwieniem LCC (Laufen Clean Coat), które sprawia, iż ceramika staje się jeszcze łatwiejsza w utrzymaniu czystości i bardziej odporna na działanie środków czyszczących.

Czytaj także: Alessi Onevolution - legendarna seria marki Laufen w nowej odsłonie. Wiele możliwości aranżacji łazienki

Szeroki wybór ceramiki, akcesoriów i mebli, definiują przestrzeń w niepowtarzalny i unikatowy sposób. Seria daje użytkownikom wolną rękę w projektowaniu, łącząc ekspresję i funkcjonalność z najwyższą jakością i nietuzinkowym wzornictwem. To sprawia, że Palace sprawdza się zarówno w domowych łazienkach, jak i w łazienkach hotelowych, a ich przestrzeń jest miejscem na realizację najbardziej wyszukanych wizji.

Rekomendowane ceny produktów:

* Umywalka ścienna z możliwością montażu na szafce o wymiarach 90x55 cm - 1340 zł netto * Umywalka ścienna z możliwością montażu na szafce z chromowanym relingiem o wymiarach 150x55 cm - 2770 zł netto * Umywalka podwójna ścienna z możliwością montażu na szafce z chromowanym relingiem o wymiarach 180x57 cm - 3840 zł netto

Oceń artykuł
3,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Solski Burson-Marsteller

Polecamy Ci również

Zobacz także