"Poranna kawa czy herbata?" - KONKURS Urządzone.pl i...

"Poranna kawa czy herbata?" - KONKURS Urządzone.pl i...

Drodzy Internauci! Dziękujemy za udział w naszym konkursie! Sprawdźcie, czy jesteście na liście zwycięzców!

Bardzo się cieszymy, że wspólna inicjatywa z Castoramą spotkała się z Waszym ogromnym zainteresowaniem. Zasypaliście nas gradem odpowiedzi, a wybór najlepszych okazał się naprawdę trudny! Po długich debatach zdecydowaliśmy się nagrodzić następujące odpowiedzi i ich autorów:

Marcin K.:

"Kawa czy herbata - co wolisz pić rano i dlaczego?

1. Tak, chrapiesz, rozrzucasz swoje ciuchy i biżuterię nawet po najmniejszych zakątkach naszego mieszkania, a potem zapominasz, gdzie je zostawiłaś; potykam się o Twoje szpilki, a w łazience nie ma miejsca na moją golarkę, bo Twoje kremy, peelingi i maseczki wiodą prym na każdej półce. Gadasz, gadasz, gadasz, w nocy owijasz się nogami o mnie, bo jest Ci zimno, a ja, jak prawdziwy mężczyzna, chociaż cierpię, to te Twoje chłodne stópki rozcieram i okrywam swoim ciałem! 2. Gdy się kłócimy, wchodzisz na taką tonację, że ciężko Cię zrozumieć, gdy zasypiasz, otwierasz uroczo buzię (pewnie stąd chrapanie :P), gadasz... zapominasz ładowarki do pracy, a ja godzinami nie mogę się dodzwonić. Narzekasz, wydajesz pieniądze na rzeczy, które ani nie są przydatne, ani użyteczne, ani nawet niezbędne, stąd 3 pary takich samych ścierek, szmatek, wacików... 3. Nadprogramowo używasz wymówek w stylu: "boli mnie głowa", "boli mnie brzuch", "źle się czuję", "jutro", "nie mam ochoty", a ja usycham z tęsknoty. Marudzisz, oglądasz bzdurne seriale, a potem katujesz mnie, opowiadając wszystkie szczegóły, jak to Jose Antonio uwiódł Izabellę... 4. Jesteś tak dziwna, że mnie zachwycasz, ale kiedy rano, po tym wszystkim, co z Tobą przechodzę, mam chwilę dla siebie, pijąc życiodajną kawę, upajając się ciszą i iście królewskim aromatem. Nagle Ty wpadasz jak huragan, wrzeszcząc, że jesteś spóźniona, bo nie obudziłem Cię na czas, to właśnie wtedy, w obecności świadka filiżanki ulubionej kawy błagam Cię, ja marzę dosłownie tylko o tym: "NIE GDERAJ, POZWÓL MI NACIESZYĆ SIĘ TĄ CHWILĄ!" Wiesz przecież, że poranek sam na sam z kawą to dla mnie celebracja chwili, świętość nad świętością, bo nic tak nie ładuje mnie energią na kolejny dzień przetrwania, jak kawa. Herbata jest stanowczo za słaba, tylko mocne espresso może postawić na nogi prawdziwego mężczyznę po starciach z prawdziwą kobietą... Właśnie dlatego kawa rano jest niezbędna, nie ma innej możliwości, jeśli chcesz żyć... ;-)"

***

Ewa L.:

"Rano? Ino kawa?! No bo ja - powim jury - to rano jestem nie do życia. Ja to generalnie sowa jestem - gadam to temu mojemu chłopu już ode ślubu, a on nijak ni rozumie. Ale ślub był lata tymu. Pojawiły się bobasy, a teraz bachorzątka już do szkoły chodzą. I im trzeba kanapków zrobić, po pleckach poklepać i do tej edukacji moim nowym suvem zwieść. I bez kawy to si nie da. To było widać na moim poprzednim suvie, co to słupków nie zauważyłam i tego wjazdu ceglanego... Chłop sie nagadał, nagadał, ale dwa dni później ekspresa ciśnieniowego przywiózł i teraz dzień zaczynam od takiego maciupkiego espresso, co to mnie na nogi stawia. I nagle wzrok mnie się poprawił.

To je najciekawsze! Widzę bramy wjazdowe, widzę słupki i widzę jak się bachorzątka do szkoły ubierają i moge cenzure obyczajową wew domu przeprowadzić, a nie od dyrekcji się dowiadywać.

To tak jak jury mówiłam: ino kawa, bo nic innego tak dobrze pożycia małżeńskiego nie poprawia!!!"

***

Wojtek K.:

"Kawa czy herbata - co wolisz pić rano i dlaczego?"

To pytanie z gatunku "co było pierwsze, jajko, czy kura". Sam nigdy nie doszedłbym do odpowiedzi, dlatego jak zawsze w sytuacjach, które mnie przerastają, udałem się po poradę do czterech wielkich mędrców, których radzę się w każdej sprawie. Oto, co mi powiedzieli: (Paulo C.) "Herbata jest lepsza, bo w niej jest siła, smak i spokój całego Wszechświata".

Zadumałem się i udałem do drugiego mędrca, a ten tak odpowiedział: (Mistrz Yoda) "Kawa najważniejszą rzeczą dla Ciebie być powinna, mhm, bo ona Cię obudzi byś siły na dzień miał"

Trzeci zaś mędrzec tak rzekł: (Sąsiadka, która wie wszystko) "Herbata - toć smaczniejsza jest i mniej ma fusów!"

Czwarty odparł zaś: (Immanuel K.) "Anie herbata nie jest rzeczą samą w sobie, ani kawa, ale kawę pijam codziennie rano od lat, więc kawę wybrać powinieneś!"

Cóż więc czynić, skoro nawet mędrcy moi nie są w stanie wyłonić zwycięzcy?

Odpowiedź znalazłem obok siebie - tak, jak żona moja robi przepyszną herbatę, tak jeszcze smaczniejszą kawę co rano dla nas przygotowuje, dlatego na kawę stawiam właśnie! A co :)."

***

Anula W.:

***

Zwycięzcom gratulujemy!!! Skontaktujemy się z Wami indywidualnie. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony i "polubienia" nas na Facebooku: www.facebook.com/urzadzone. Już wkrótce zaprosimy Was do udziału w kolejnym konkursie! ;-)

*** Dziękujemy Wam za udział w konkursie! Otrzymaliśmy od Was setki odpowiedzi, które czytamy, by wyłonić zwycięzców, dlatego prosimy Was o cierpliwość. Wyniki zostanę ogłoszone najpóźniej w środę! :) *** Drodzy Internauci! Zapraszamy Was do udziału w konkursie zorganizowanym przez Urządzone.pl! Mamy dla Was cztery zestawy akcesoriów kuchennych składające się z trzech pojemników kuchennych na kawę, herbatę i cukier, ufundowanych przez Castoramę!

Zarówno kawa, jak i herbata, mają swoich gorących zwolenników. Jedni wolą delektować się porannym espresso lub cappuccino, a inni wolą Earl Greya lub Liptona z cytryną. Do której grupy Wy się zaliczacie?

Zapraszamy Was do konkursu, w którym nagrodą cztery zestawy akcesoriów kuchennych składające się z trzech pojemników kuchennych na kawę, herbatę i cukier marki COOKE&LEWIS, ufundowanych przez Castorama Polska!

Co zrobić, aby znaleźć się w gronie zwycięzców? Wystarczy udzielić odpowiedzi na pytanie "Kawa czy herbata - co wolisz pić rano i dlaczego?" i wysłać ją na adres urzadzone@gratka.pl. Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane od 1.06.2012 od godziny 09.00, do 10.06.2012 r. do godziny 23:59:59.

Ocena materiałów konkursowych przez Jury nastąpi do 13.06.2012 r. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu.

Regulamin konkursu znajduje się tu

Pojemniki obejrzysz na stronie Castoramy

Zapraszamy do udziału!

Fundatorem nagród jest Castorama.Zestaw 2 - pojemnik na cukier

Oceń artykuł
3,60 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, ,

Autor: Urządzone.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także