Porcelanowe kubki

Porcelanowe kubki

Każdego roku, wielu z nas dręczy to samo pytanie: jak zatrzymać wakacyjne wspomnienia na dłużej i jak sprawić, aby lato zostało w naszych domach przez wiele miesięcy? Odpowiedź na te pytania zawiera się w prezentowanych kubkach. W porcelanowych dziełach sztuki, projektanci Sotano Studio zamknęli wszystko to, za co kochamy wakacje: słońce, morze, muzykę i energię.

kubek porcelanowySztandarowym produktem marki PO: Selected jest porcelanowy kubek z silikonowym pierścieniem. Nowa odsłona kultowego artykułu, inspirowana twórczością Gaudi’ego, zaraża pozytywną energią i radością. Feeria kolorów i mozaikowe wzory zachęcają do podejmowania nowych wyzwań. Dzięki nim każdy poranek może stać się początkiem fascynującej przygody. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni i pozytywnego nastawienia, aby myślami przenieść się do słynnego, barcelońskiego parku.

Design i funkcjonalność

 PO: Selected po raz kolejny zaskakuje nie tylko genialnym designem, ale przede wszystkim funkcjonalnością swoich produktów. Użyta do produkcji Ring Mug Barcelona Series porcelana jest trwała, odporna na wysokie temperatury i przede wszystkim, łatwa w konserwacji, może być używana w zmywarkach i kuchenkach mikrofalowych. Kubek termiczny PO: został wykonany
z porcelany w technologii podwójnych ścianek. Posiada właściwości termoizolacyjne i zachowuje na dłużej temperaturę zawartości. Innowacyjny silikonowy pierścień nie pozwala na wyślizgnięcie się kubka z ręki. Ring Mug Barcelona Series dostępne są w 2 rozmiarach i 4 wzorach.

designerski kubekkolorowy kubekkubek do kawy

Mała czarna z PO:

Sotano Studio stawia na uniwersalność i wszechstronność. I właśnie dlatego kolekcja Barcelona to także zestaw filiżanek do espresso, który zachwyci wszystkich wielbicieli “małej czarnej”. Inspirowany gorącym południem Ring Espresso Cup Set Barcelona Series to propozycja dla tych, którzy głębokim smakiem kawy lubią dzielić się z najbliższymi i przyjaciółmi. Długie rozmowy przy filiżance espresso na pewno staną się inspiracją do odwiedzenia stolicy Katalonii, tak uwielbianej przez Gaudi’ego.

  • Pojemność kubka: rozmiar M: 200 ml; rozmiar L: 250 ml
  • Wysokość kubka: rozmiar M: 11 cm; rozmiar L: 13,2 cm
  • Średnica: rozmiar M: 7,5 cm; rozmiar L: 7,9 cm
  • Cena: M: 49 zł; L: 69 zł
Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: po-selected.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także