Praktyczny zlewozmywak dwukomorowy

Praktyczny zlewozmywak dwukomorowy

Dwukomorowy model zlewozmywaka Duet marki Deante stawia przede wszystkim na funkcjonalność. Pojemne, położone symetrycznie komory o uniwersalnych, zaokrąglonych kształtach sprawiają, że do zlewozmywaka bez trudu będzie mógł się dostać każdy, kto zapragnie pomóc w kuchni.

Zlewozmywak Duet marki DeanteTeraz zarówno dzieci, jak średnio utalentowany kulinarnie mąż, będą mogli brać udział w kuchennych przygodach. Dla każdego znajdzie się miejsce.

Kiedy - na przykład - myjemy warzywa, reszta rodziny może z łatwością wykonywać inne czynności, mając ciągły dostęp do drugiej komory zlewozmywaka. Jest to udogodnienie dla wszystkich kochających wspólne gotowanie. Przyrządzenie obiadu dla całej rodziny może bowiem stać się świetną zabawą dla wszystkich domowników.

Co dwie komory, to nie jedna - ale to nie wszystko!

Największym plusem modelu Duet są dwie komory ułatwiające pracę w kuchni, jednak posiada on także szereg innych zalet. Wykonany jest w pełni z chromowanej stali, która sprawdza się w każdej kuchni, pasując zarówno do klasycznego wystroju, jak i modernistycznego stylu wnętrza. Materiał ten zapewnia długotrwałe użytkowanie oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.

To jednak nie wszystko. Duet nie poddaje się również działaniu silnych środków chemicznych, używanych coraz częściej w popularnych środkach czyszczących. Tym samym nie ma problemu z utrzymaniem zlewozmywaka w czystości. By go właściwie pielęgnować, wystarczy regularnie przecierać jego powierzchnię szmatką z preparatem przeznaczonym do czyszczenia stali nierdzewnej. Dzięki temu nie zmatowieje, a jego powierzchnia będzie błyszcząca i miła dla oka.

- Zlewozmywak Duet świetnie nadaje się do kuchni, w której w jednym momencie przebywa cała rodzina. Wysokiej jakości chromowana stal, z której został wyprodukowany, zapewnia trwałość i łatwą pielęgnację - podsumowuje Małgorzata Famulska, Product Manager z firmy Deante.

Zlewozmywak Duet marki Deante
Oceń artykuł
4,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Deante

Polecamy Ci również

Zobacz także