Prestiż i elegancja we wnętrzu - katalog Antelope firmy...

Prestiż i elegancja we wnętrzu - katalog Antelope firmy...

Codziennie stawiasz sobie nowe wyzwania. Cenisz dobry styl i najwyższej jakości materiały. Starasz się podążać za modą w świecie wykończeń wnętrz a nawet jesteś krok przed nią. Nie interesuje Cię przeciętność, pragniesz czegoś więcej.

Jeśli tak, koniecznie zajrzyj do katalogu Antelope firmy Arte. Czytaj także: Unikatowe tapety w nowoczesnej kolorystyce i wzornictwie - kolekcja Marrakesh firmy Arte

Kolekcja Antelope to najwyższej klasy tapety z alcantary, które urzekają i zadziwiają oryginalnością i innowacyjnością użytych technologii. Zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy mają szczególne wymagania. Występują w czterech unikalnych wzorach: ściegi, metaliczne folie, marszczenia i wzory tłoczone.

Tapety z kolekcji Antelope stały się synonimem prestiżu i elegancji. Są niezwykle cenione przez dekoratorów i projektantów wnętrz. Odnalazły swoje miejsce w wielu zakątkach świata zarówno w pomieszczeniach prywatnych jak i publicznych wnętrzach. Czytaj także: Wnętrza eleganckie i proste - dopełnieniem będzie kolekcja Penelope firmy Arte [ZDJĘCIA]

Gorąco zachęcamy do obejrzenia katalogu. W tym celu możesz wejść na stronę salonnina.pl lub przyjść osobiście do naszego salonu NINA, który znajduje się w Galerii wyposażenia wnętrz Arkada w Poznaniu.

Oceń artykuł
4,30 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: www.salonnina.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także