Proekologiczne wanny i brodziki

Proekologiczne wanny i brodziki

Slow life i ekologia rosną w siłę. Coraz częściej wybieramy produkty, które są przyjazne dla środowiska i będą nam służyć latami. Takie są wanny i brodziki wykonane z Quarylu(R) od Villeroy & Boch.

Villeroy & Boch proekologicznie!

Ten innowacyjny materiał Ten innowacyjny materiał opatentowany przez Villeroy & Boch, pomaga ograniczyć zużycie wody, energii i detergentów. Łatwo się czyści i jest odporny na zarysowania, dzięki czemu na dłużej zachowuje swój blask. Wanny i brodziki z Quarylu(R) Villeroy & Boch są ciepłe w dotyku i bajecznie wygodne. Mogą służyć nawet kilku pokoleniom. Gwarancją na to są: najlepsza jakość materiału i ponadczasowy design. I co ważne dla zwolenników proekologicznych zachowań: stworzony przez Villeroy & Boch Quaryl(R), to materiał w pełni recyklingowalny.

Villeroy & Boch proekologicznie!Quaryl(R): wytrzymały i funkcjonalny

Quaryl(R) to materiał łączący wszystkie zalety kwarcu i akrylu. Unikatowa mieszanka najlepszych ziaren piasku kwarcowego i akrylu, łatwo się formuje, stwarzając nieograniczone możliwości projektowe. Stąd nowatorskie kształty i niebanalne wzornictwo wyróżniające wanny i brodziki z Quarylu(R) Villeroy & Boch. Materiał ten odznacza się wyjątkową wytrzymałością i łatwością w pielęgnacji. Jest ciepły w dotyku, co jest niepodważalną zaletą zarówno w przypadku wanien, jak i brodzików. Niezależnie od koloru, w którym występuje, jest odporny na zarysowania i zachowuje blask przez wiele lat. Ponadto, Quaryl(R) pomaga utrzymać ciepło wody, pozwalając dłużej cieszyć się relaksującą kąpielą.

Villeroy & Boch proekologicznie!Quaryl(R): łatwość czyszczenia

Gładka, pozbawiona porów powierzchnia z Quarylu(R) utrudnia odkładanie się brudu i łatwo się czyści - nie zatrzymują się na niej resztki mydła, szamponu czy płynu do kąpieli. Dzięki temu czyszczenie wanien i brodzików jest wyjątkowo łatwe i nie zajmuje dużo czasu. Co więcej, Quaryl(R) jest odporny na większość środków chemicznych używanych w gospodarstwach domowych, przez co zachowuje swój blask na długi czas.

Quaryl(R) w służbie przyrody:

  • pomaga ograniczyć zużycie wody, energii i detergentów
  • produkty wykonane z Quarylu(R) są wytrzymałe i odporne zarysowanie - służą latami
  • są w 100% recyklingowalne.
Oceń artykuł
4,25 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także