Profesjonalna i funkcjonalna aranżacja wnętrza firmy z...

0
Profesjonalna i funkcjonalna aranżacja wnętrza firmy z...

Biuro, kawiarnia, salon fryzjerski czy kosmetyczny - miejsca, do których zapraszamy klientów, urządzone gustownie, często w nowoczesnym, minimalistycznym stylu powinny z jednej strony być doskonałą przestrzenią do pracy, z drugiej zaś nastrajać pozytywnie i tworzyć atmosferę przyjazną każdemu, zarówno znajdującym się w nich pracownikom, jaki i przychodzącym tu gościom i klientom.

Kolekcja Vinylcomfort marki Wicanders - Vinyl Grey OakWłaściwie dobrane funkcjonalne meble, dekoracja pasująca do stylistyki pomieszczenia, a także komponująca się z całością, elegancka podłoga, to najważniejsze elementy wyposażenia każdego wnętrza o charakterze publicznym.

Przy urządzaniu biura, kawiarni czy salonu kosmetycznego warto, zanim zakupimy meble i potrzebny sprzęt, pomyśleć o podłożu, na którym postawimy wszystko, co niezbędne w naszej firmie. Jednym z ciekawych, dostępnych na rynku a zarazem pięknych i sprawdzonych rozwiązań będzie kolekcja podłóg winylowych Vinylcomfort.

Czytaj także: Jak urządzić ciepłe, przytulne wnętrze z pomocą korka?

Podłogi o nowoczesnej konstrukcji, w których zastosowano podwójną warstwę korka z jednej strony odznaczają się bardzo estetycznym wyglądem, z drugiej zaś są niezwykle praktyczne. Łączą w sobie nie tylko znakomite parametry użytkowe korka, ale także dzięki pokryciu warstwą winylu są odporne na ścieranie i zarysowania. Doskonałe odwzorowanie faktur i wzorów szlachetnego drewna czy naturalnego kamienia, sprawia, że kolekcja Vinylcomfort dostarcza wielu możliwości tworzenia komfortowego i oryginalnego otoczenia.

Podłogi Limed Dark Oak i Limed Grey Oak, o powierzchni odwzorowującej drewno dębowe utworzą przestronne, nieco surowe wnętrza, w których świetnie zaprezentują się duże gabloty czy minimalistyczne metalowe meble z niewielką ilością funkcjonalnych elementów dekoracyjnych takich jak np. designerska lampa, czy nawiązujące do niej formą, stoliki, na których znajdą się szklane wazony i misy. Takie podłogi to doskonałe rozwiązanie dla biur i przestrzeni wystawienniczych.

Czytaj także: Sposoby na aranżację luksusowego wnętrza. Aktualne trendy pozwalają na mieszanie różnych stylów wnętrzarskich

Kolekcja Vinylcomfort marki Wicanders - Vinyl Rustic Sand PineW salonach usługowych, do których codziennie przychodzi duża grupa klientów powinna panować przede wszystkim atmosfera pełna relaksu i wyciszenia. Interesującą propozycją dla tych pomieszczeń jest podłoga Maple, o lekkim brązowym odcieniu, na której dobrze wyglądać będą drewniane meble w podobnej ciepłej kolorystyce oraz wszelkie niezbędne dekoracyjne przedmioty, często o wyrazistej barwie i nieco zaoblonej formie. W podobnej tonacji urządzone zostanie wnętrze, w którym położymy podłogę winylową Rustic Sand Pine o kolorze ciemnego, głębokiego brązu. Znajdujące się tu sprzęty o tradycyjnych wykończeniach, jak choćby lekko rzeźbione ramy luster czy filigranowe stoliki w różnych odcieniach beżu z dodatkiem czerni czy bieli utworzą piękną, harmonijną i jednocześnie niezwykle przyjazną przestrzeń. Przestrzeń, w której zarówno klienci jak i pracownicy będą czuli się doskonale.

Czytaj także: Moda, komfort i ekologia! Nowoczesna podłoga korkowa do łazienki!

W bogatej kolekcji Vinylcomfort, marki Wicanders znajdziemy wiele propozycji do różnych wnętrz komercyjnych. W zależności od ich przeznaczenia, a także stylu, w jakim chcemy je zaaranżować bez problemu dobierzemy odpowiedni wzór i barwę podłogi. Bo przecież dobrze prezentująca się, urządzona z pomysłem i komfortowa siedziba firmy może stać jej najlepszą wizytówką!Kolekcja Vinylcomfort marki Wicanders - Vinyl Maple

Oceń artykuł
3,71 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Afir Biuro PR firmy Dom Korkowy

Polecamy Ci również

Zobacz także