Profesjonalna pracownia malarska

0
Profesjonalna pracownia malarska

Każdy artysta plastyk w naszej szerokości geograficznej marzy o doskonałym miejscu do tworzenia i prędzej czy później styka się z problemem oświetlenia swojej pracowni.

lampa w pracowni malarskiejTym bardziej dotyczy to hobbystów, którzy dysponują ograniczonym czasem i chcieliby się cieszyć swoim hobby w wolnych chwilach po pracy. Sklep maluje.pl ma na to radę - komfortowe lampy Daylight!

Zaaranżowanie pracowni artystycznej w przypadkowym miejscu nie jest zadaniem łatwym. Ze względu na specyficzny charakter pracy, wymagającej odpowiednich narzędzi, miejsca do przechowywania prac, a także ich eksponowania, potrzeba dużej, otwartej przestrzeni równomiernie oświetlonej (najlepiej północnym światłem). Nie wszyscy pasjonaci malarstwa mają do tego odpowiednie warunki.

Warto wiedzieć, że nie każde oświetlenie sztuczne jest odpowiednie do naszych celów. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom plastyków warto zadbać o odpowiednie oświetlenie. Popularny sklep maluje.pl posiada w swojej ofercie profesjonalne lampy firmy Daylight, przeznaczone do oświetlania pracowni malarskich. Oświetlenie to umożliwia pracę przy stałym, neutralnym świetle w każdej pracowni bez względu na jej usytuowanie oraz porę dnia. W lampach tych używane są energooszczędne, bardzo trwałe świetlówki. Ich światło ma neutralną temperaturę a przy tym nie męczy wzroku. Dzięki temu artyście łatwo kontrolować kolor, nie przekłamując jego prawdziwej barwy, nawet podczas długotrwałej pracy.

oświetlenie w pracowni

malowanie obrazuDostępne lampy mogą być w zależności od modelu instalowane bezpośrednio na sztaludze lub na dodatkowym statywie. Do pracy z dużymi formatami maluje.pl zaleca instalowanie kilku lamp na jednym statywie. Dzięki dużej żywotności i oszczędności energii zakup świetlówki bardzo szybko się zwraca.

W ofercie sklepu są również duże podłogowe lampy w stylu retro, zaprojektowane z myślą o domowych wnętrzach. Idealnie sprawdzą się obok wygodnego fotela i miejsca wieczornej lektury.

Teraz pozostaje już tylko przestrzeń i dobra atmosfera w pracowni, czyli to, czego malarzowi potrzeba aby uwolnić swoją wyobraźnię.

Oceń artykuł
4,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: maluje.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także