Proste meble dębowe z kolekcji K7 Contur

Proste meble dębowe z kolekcji K7 Contur

"Piękno polega na właściwej proporcji i blasku" - tworząc kolekcję mebli K7 Contur projektanci firmy Klose nadali słowom Tomasza z Akwinu realnego wymiaru. Meble oczyszczone z ozdób o regularnych, wyrazistych podziałach wzbogacają wysmakowane detale. Kolekcja eksponuje naturalne piękno drewna dębu, potęgując wrażenie solidności.

Kolekcja mebli K7 Contur firmy KloseUmiar i powściągliwość wzornicza - meble z kolekcji K7 Contur roztaczają aurę dyskretnej elegancji. Zdominowane przez linie i kąty proste bryły wykorzystują walory drewna o wyrazistym usłojeniu. Proste, geometryczne kształty dzięki przemyślanym detalom dalekie są od oschłości minimalizmu. Rama okalająca front oraz intrygujące podcienie dookoła drzwi i szuflad sprawiają, że kredensy i komody wyróżniają się niebanalnym stylem.

Strona użytkowa kolekcji jest równie dopracowana co jej design. Drzwi i szuflady z systemem otwierania "Push" - otwieranie na dotyk to czysta przyjemność. Dzięki solidnej konstrukcji oraz dodatkowej listwie wzmacniającej czoła - szuflady nawet przy dużych obciążeniach będą niezawodne. Łagodne, ciepłe światło podświetlające szklane półki kredensów odpowiednio wyeksponuje zgromadzone na nich przedmioty. Komody, witryny i kredensy z kolekcji K7 Contur doskonale prezentują się jako meble wolnostojące, mogą też być łączone w zabudowy tworząc oryginalne, a przy tym funkcjonalne układy aranżacyjne.

Wygodnie wokół stołu

Powściągliwość formy i piękne wybarwienie naturalnego drewna dębu - stół z kolekcji K7 Contur i dedykowane mu krzesła łączą prezencję z funkcjonalnością, wygodą i solidnością wykonania. Stół dzięki nowoczesnemu systemowi rozkładania z łatwością rozsuniemy zwiększając rozpiętość blatu przy zachowaniu niezmiennej stabilności. To nie wszystko, wybrany sposób powiększenia powierzchni użytkowej blatu gwarantuje wygodę dla naszych gości. Doceni ją każdy, komu choć raz brakowało miejsca na nogi z powodu dzielenia swojej przestrzeni pod stołem z "nogami" od stołu.

W przypadku krzeseł ergonomicznie wyprofilowane oparcie i siedzisko o odpowiednio dobranej głębokości zapewniają wygodę podczas siedzenia. A dzięki manualnemu szlifowaniu podkreślony jest indywidualny rysunek drewna, jego autentyczne piękno. Połączenie nowoczesnej techniki i tradycyjnego rzemiosła pozwala uzyskać odpowiedni efekt końcowy - najwyższy standard wykonania.

Kolekcja K7 Contur dostępna jest w wybranych autoryzowanych studiach Kolekcji Mebli Klose.

Oceń artykuł
3,43 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także