Przemebluj mieszkanie na wiosnę

Przemebluj mieszkanie na wiosnę

Po kilku miesiącach zimowej zawieruchy, przyszła oczekiwana wiosna. Choć temperatura za oknem nie zawsze jeszcze wskazuje na typowo wiosenną aurę, nieśmiałe słońce i zapowiedzi synoptyków zdają się już ją zwiastować.

Stół Monet 3032Początek wiosny to idealny czas na zmiany w naszym otoczeniu. Zaczynamy robić w naszych domach i mieszkaniach wszelkiego rodzaju porządki i remonty. Niektórzy zabiorą się za odświeżanie i malowanie ścian, mycie okien, sprzątanie w ogrodzie czy w garażu, inni natomiast stawiają na duże prace remontowe czy budowlane. Czasami wystarczy wprowadzić niewielką zmianę, aby odświeżyć pomieszczenie i nadać mu całkiem nowego charakteru.

Wiosną pozbywamy się starych, niepotrzebnych rzeczy, aby zrobić miejsce nowym inspiracjom i pomysłom. Często nasze działania zmierzają do tego, aby przełamie nasze dotychczasowe nawyki i zachęcić do odkrywania nowych sposobów spędzania czasu.

Jednym z najłatwiejszych sposobów na odmienienie wyglądu wnętrza jest jego przemeblowanie. Zmiana ta na pewno odświeży pomieszczenie, ale także poprawi nam samopoczucie. Czasem warto jednak pokusić się o rewolucję i... kupić nowy mebel do domu. Chcesz, aby Twoje wnętrze nabrało blasku? Wybierz stół Monet 3032 - ikonę elegancji. Ten mebel sprawi, iż Twój salon stanie się centrum życia rodzinnego jak również przyciągnie wielu Gości. Zrób sobie prezent od Zająca i świąteczne śniadanie zjedz w iście królewskiej aranżacji.

Postępujmy w myśl zasady: nowy sezon - nowe inspiracje, w końcu czasy, w których kupno mebli graniczyło z cudem już dawno minęły. Dziś sami decydujemy, jakie meble będą zdobić wnętrza naszego salonu, pokoi czy kuchni.

Stół Monet 3032

  • Cena: 1709,10
  • Wymiary: szerokość 118 cm, długość 118 cm, wysokość 78 cm
Oceń artykuł
4,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Extra punkt Meblowy

Polecamy Ci również

Zobacz także