Przenośne krzesełko Tuli - bezstresowa podróż dla dziecka

Przenośne krzesełko Tuli - bezstresowa podróż dla dziecka

Każde wyjście z domu z dzieckiem rodzi wiele pytań. Obiad poza domem? Weekendowy wypad w góry? Wakacje nad morzem? Bardzo chętnie! Tylko czy lokale są przygotowane na małych smakoszy?

Przenośne krzesełko TuliP jak podróże

Nieważne, dokąd planujesz wyjazd. Ważne, aby było miło, sympatycznie i bezstresowo. I chociaż wiele polskich restauracji otworzyło swoje podwoje dla najmłodszych, to jednak w większości nadal nie ma co liczyć na specjalne siedziska dla bobasów, podkładki pod talerzyki i pozostałe akcesoria. Aby posiłek poza domem był smaczną i niespieszną przyjemnością, a nie nerwowym przerzucaniem maluszka z kolan na kolana, warto zawczasu zaopatrzyć się w wygodne, funkcjonalne, sprawdzone produkty. Wszytkim rodzicom maluszków przyda się przenośne krzesełko Tuli.

Podróżna alternatywa

Przenośne krzesełko Tuli zostało zaprojektowane tak, aby dało się je przymocować niemal do każdego typu krzesła, a nawet niektórych typów foteli. Dzięki temu bobas zawsze znajduje się w bezpiecznej i wygodnej pozycji siedzącej (niezależnie od tego, gdzie aktualnie jesteście), a cała rodzina może z radością i swobodą celebrować wspólne momenty przy stole.

Rośnie razem z dzieckiem

Przenośne krzesełko TULI możesz zabrać ze sobą wszędzie - nawet na drugi koniec świata. Co zyskujesz? Pewność, że maluch ma bezpieczne, czyste, higieniczne i wygodne krzesełko. I pełną niezależność. Przenośne krzesełko TULI jest przeznaczone dla dzieci od 6. do 24. miesiąca życia. Dzięki bocznym, regulowanym klamerkom siedzisko zmienia się i dopasowuje do wzrostu i potrzeb pociechy.

Przenośne krzesełko Tuli to najwyższej jakości polski produkt. Siedzisko spełnia rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa, co daje młodym rodzicom absolutną pewność, że TULI bezpiecznie "tuli" maluszka. Wytrzymała, przepuszczająca powietrze, łatwa do utrzymania w czystości i konserwacji tkanina to gwarant komfortu i zdrowia bobasa. Idealnie sprawdza się w domu i poza domem i mieści się w każdej torebce.

Oceń artykuł
3,08 / 12 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: babymama.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także