Przeszklenia w drzwiach

0
Przeszklenia w drzwiach

Stając przed wyborem drzwi, nie musimy podejmować jednoznacznej decyzji: pełne czy przeszklone? Możemy bez problemu połączyć ich zalety, korzystając z funkcjonalności i ciesząc się nowoczesnym designem.

Drzwi Aquarius marki Invado

Drzwi z przeszkleniami idealnie sprawdzają się w rodzinnych salonach i jadalni, gdzie liczy się każdy promień słońca. Skrzydła pełne natomiast dobrze spełniają swą rolę w sypialniach i gabinetach, czyli miejscach, w których szczególnie zależy nam na klimacie wyciszenia i komfortu.

Drzwi Aquarius z kolekcji INVADO doskonale godzą funkcje obu rozwiązań. Jednolitą powierzchnię przełamuje subtelny układ przeszkleń, zapraszając do wnętrz dzienne światło. Dzięki temu możemy cieszyć się relaksującą ciszą, unikając jednocześnie poczucia izolacji, na które narażają nas zupełnie zamknięte przestrzenie.

Ciepłą atmosferę we wnętrzu, w którym pojawią się drzwi Aquarius, tworzy okleina o urokliwej fakturze, wyrazistym usłojeniu oraz szeroka paleta przyjaznych barw, od bieli przez jasną tonację dębu szarego po miodowe odcienie wiśni i orzecha.

Oceń artykuł
4,30 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Intro Media, Invado

Polecamy Ci również

Zobacz także