Przygoda w pokoju malucha - kolekcja mebli "Afryka" od BAGGI...

Przygoda w pokoju malucha - kolekcja mebli "Afryka" od BAGGI...

Wnętrze pokoju malucha często jest dla rodziców wyzwaniem - jak zorganizować dziecku przestrzeń, tak by była funkcjonalna i bezpieczna, a zarazem trafiała w jego gust? W odpowiedzi na to pytanie marka BAGGI Design przedstawia kolekcję mebli "Afryka", która zadowoli zarówno rodziców, jak i zafascynowanego światem brzdąca.

Urządzając pokój dla pociechy rodzice stają przed ważnymi wyborami. Trzeba decydować o kolorze ścian, kształtach mebli, ich stylu, ilości, wybierać między funkcjonalnością a estetyką. Często jest tak, że to co słodkie, urocze, co podoba się dziecku, nie jest ani bezpieczne ani praktyczne. A przecież każdy rodzic pragnie zadbać zarówno o rozwój oraz bezpieczeństwo swojej pociechy, jak i uśmiech i jego dobre samopoczucie.

Dlatego warto, przy wyborze mebli do dziecięcego pokoiku, zwracać uwagę na zainteresowania i gust malucha, nie zapominając jednak o jakości, tak aby stworzyć mu wygodne, piękne i bezpieczne otoczenie.

Czytaj także: Pokój małego miłośnika koni [GALERIA]

Afryka to dla nas egzotyczny ląd kojarzący się z naturą, dzikimi zwierzętami, odmienną roślinnością i wspaniałą przygodą. Między innymi właśnie dlatego marka BAGGI Design postanowiła stworzyć kolekcję mebli "Afryka", by każdy mały miłośnik zwierząt miał szansę przeżycia swojej wielkiej przygody we własnym pokoju, by mógł poczuć się jak wielki podróżnik czy nieustraszony władca dżungli.

"Afryka" to system mebli utrzymany w kolorach słonecznej sawanny- ciepłym beżu i zieleni z dodatkiem pomarańczu oraz brązu. Na meblach widnieją sympatyczne wizerunki egzotycznych zwierząt rodem z dżungli, a duży wybór brył sprawia, że można stworzyć przyjemne wnętrze do zabawy i nauki dla brzdąca w praktycznie każdym wieku. Marka BAGGI Design tworzy meble ze szczególną dbałością o bezpieczeństwo i higienę dzieci. Materiały, lakiery, technika wykonania posiadają wszelkie wymagane certyfikaty i atesty.

Czytaj także: Pokój małego piłkarza, czyli EURO 2012 w wydaniu mini [GALERIA]

Wybierając meble do pokoju najmłodszego członka rodziny trzeba oczywiście pamietać o ich aspekcie praktycznym, jednak warto też wziąć pod uwagę upodobania malucha. Kolekcja "Afryka" od BAGGI Design pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym, dbając o spokój rodziców i uśmiech pociechy.

Więcej na www.baggi.com.pl

Oceń artykuł
3,20 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: BAGGI Design

Polecamy Ci również

Zobacz także