Przygotowujemy przetwory na zimę

Przygotowujemy przetwory na zimę

Zimą chętnie przypominamy sobie smak lata otwierając słoiki z przetworami. W pracach kuchennych pomogą nam produkty z nowej kolekcji home&you.

Sierpień to najlepszy moment na przetwory zimowe. W ogrodach dojrzewa już większość owoców i warzyw. Jeśli chcemy zatrzymać na dłużej smak lata i cieszyć się nimi w zimowe dni, to najwyższy czas zabrać się do pracy. W kuchni pomogą nam produkty od home&you.

Kiedy przyniesiemy już owoce i warzywa oraz przygotujemy słoiki, warto sprawdzić czy mamy wszystkie potrzebne przyprawy oraz akcesoria kuchenne, które pomogą przy przetworach. Przydatne okażą się z pewnością takie artykuły, jak moździerz, miski, durszlak oraz akcesoria z kompletu Daily, wśród których znajdziemy między innymi małą poręczną tarkę, obieraczkę oraz chochelkę. Praktycznym gadżetem jest też deska do krojenia Multimat, mieszcząca kilka podkładek. Do przechowywania przypraw wykorzystajmy np. komplet przyprawników w formie drewnianej skrzyneczki.

W utrzymaniu porządku i czystości w trakcie przygotowywania przetworów pomogą nam tekstylia z nowej kolekcji home&you. Składa się ona z fartuszka, ściereczek, rękawicy i koszyka, który doskonale pomieści przyniesione z ogrodu owoce. Z home&you uda nam się zrobić przetwory na zimę szybko i z łatwością, a nasza kuchnia pozostanie czysta i uporządkowana.

Oceń artykuł
3,71 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: home&you

Polecamy Ci również

Zobacz także