Przyklej sobie rabat! Nowa promocja w home&you

Przyklej sobie rabat! Nowa promocja w home&you

Sieć salonów wnętrzarskich home&you przygotowała niespodziankę dla osób marzących o zmianie wystroju swego domu. Do 4 marca wszystkie zakupy za min. 20 zł będą premiowane specjalnymi naklejkami rabatowymi.

 W salonach marki home&you wystartowała właśnie nowa promocja. Wystarczy zrobić zakupy już za 20 zł, aby otrzymać specjalna naklejkę rabatową, dzięki której podczas następnej wizyty w sklepie zapłacimy zdecydowanie mniej. Czekają na nas bowiem całkiem konkretne rabaty: * za zakupy o wartości 20 zł otrzymamy rabat 10 zł, * za zakupy o wartości 50 zł otrzymamy rabat 25 zł, * za zakupy o wartości 100 zł otrzymamy rabat 50 zł.

Rabat - w postaci kolorowej naklejki - przyklejany jest przez sprzedawcę do paragonu. Aby otrzymać zniżkę, wystarczy okazać paragon podczas następnych zakupów. Promocja trwa do 4 marca.

To jednak nie wszystko, co przygotowano dla fanów zakupowych okazji. W najbliższy weekend (17-19 lutego) we wszystkich centrach handlowych, w których obecne są salony home&you, spotkamy hostessy rozdające kupony, uprawniające do otrzymania dodatkowego rabatu -20%. Podczas pierwszych zakupów otrzymamy więc nie tylko zniżkę -20%, ale także i naklejkę. A rabat z naklejki będziemy mogli wykorzystać podczas kolejnej wizyty w home&you. Jak widać, promocje w home&you nie mają końca!

Więcej na www.home-you.com

Oceń artykuł
3,67 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: home&you

Polecamy Ci również

Zobacz także