Pufy dla dzieci

Pufy dla dzieci

Czy niewielki puf to przydatny element wystroju pokoju dziecięcego?Zobaczcie sami.

 pufy dla dziecipufy do pokoju dziecka

Polska firma Lamps&Company znana jest z lamp z kolorowymi abażurami do pokoi dziecięcych. Teraz wnętrza, w których mieszkają nasze pociechy możemy wyposażyć także w niewielki mebel do kompletu. W ofercie tej polskiej marki pojawiły się designerskie dodatki – funkcjonalne pufy, występujące w obiciach identycznych jak materiały wykorzystane na abażurach lamp.

Puf jest wytrzymały, lekki i praktyczny. Może służyć jako siedzisko, podpórka, stoliczek, a niekiedy nawet jako poduszka czy podnóżek – nie tylko dla dzieci ale również dla rodziców. Idealnie sprawdza się podczas karmienia małego dziecka jako podnóżek dla karmiącej mamy lub jako siedzisko kiedy usypiamy malucha.

puf jako podnóżek

 Kolisty kształt pufa i jego rozmiary (45 cm średnicy i 25 cm wysokości) został tak zaplanowany aby był wygodny dla osób w każdym wieku. Pomyśleliśmy również o tych najmniejszych dzieciach, które raczkują, uczą się siadać czy chodzić. Miękki i przyjemny w dotyku puf jest idealny dla nich ponieważ mogą się na nim wesprzeć stawiając pierwsze kroki. Ponadto pufy są lekkie i dzieci mogą się nimi bawić, a nawet nosić ze sobą po domu"– mówi Anna Nawrot z Lamps and Company.

akcesoria do pokoju dziecka

Każda poszewka na puf wykonana jest z wysokiej jakości bawełny podszytej specjalną wytrzymałą pikówką. Dzięki temu siedzisko jest wytrzymałe, nie wypycha się, a jednocześnie zawsze pięknie się układa. Zapinane na suwak obicie pufa można łatwo zdjąć do prania. Siedzisko z surówki bawełnianej wypełniono granulatem styropianowym, dzięki czemu jest miękkie, lekkie i dopasowuje się do kształtów ciała.

 puf i lampka - obiciedopasowany zestaw do pokoju dzieckaprzykład tkaniny obiciowej

 

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Lamps&Co

Polecamy Ci również

Zobacz także