Pufy - komfortowo i mobilnie. Meble pasujące do stylu...

0
Pufy - komfortowo i mobilnie. Meble pasujące do stylu...

Pufa to rodzaj relaksacyjnego mebla, popularne niskie siedzisko, na którym chętnie siadamy do popołudniowej pogawędki przy kawie lub zabaw z dziećmi.

Pufy z kolekcji Corino marki Mebin

Zazwyczaj występuje w towarzystwie gustownej ławy lub stolika kawowego, tworząc wraz z nimi wspaniałą dekorację wnętrza. Na zdjęciach prezentujemy przykładowe modele mebli przeznaczonych do wnętrz urządzonych w stylu nowoczesnym.

Eleganckie pufy z kolekcji ArtModulo o wymiarach 50/38/50 (dł./wys./gł.) pokryte skórą ekologiczną będą idealnym uzupełnieniem praktycznego stolika ze szklanym blatem. Czerń tapicerki siedziska i szklanego blatu efektownie współgra z czereśniowym wybarwieniem stolika tworząc modną aranżację miejsca do wypoczynku.

Pufy z kolekcji Corino marki MebinZwolennikom ładu oraz właścicielom mieszkań o niewielkich powierzchniach pokoi polecamy pufy z kolekcji Corino o wymiarach 40/40/40 (dł./wys./gł.). Niski kwadratowy stolik z kompletem 4 puf pokrytych włoską tkaniną obiciową doskonale uporządkuje przestrzeń, zwłaszcza, jeśli po wykorzystaniu pufy wrócą na swoje miejsce, czyli pod blat stolika tworząc razem z nim kompaktową, sześcienną bryłę.

Pufy z kolekcji ArtModulo marki Mebin

Oceń artykuł
4,29 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Mebin

Polecamy Ci również

Zobacz także