Qatar w sklepach meblowych Abra - przestronne i nowoczesne meble

Qatar w sklepach meblowych Abra - przestronne i nowoczesne meble

W ostatnich sezonach ogromną popularnością cieszyły się meble w kolorze wenge i właśnie ten odcień wybrała firma Helvetia Wieruszów przy projektowaniu wyjątkowo eleganckiego systemu mebli o egzotycznej nazwie Qatar.

Meble z kolekcji Qatar w sklepach Abra S.A.System Qatar dostępny w salonach Abry umożliwia dowolne zestawienie brył: komody, szafki RTV, półki i oszklonej witryny. Na indywidualne zamówienie można dodać inne elementy, takie jak stół, szafy itd. Daje to duże możliwości w swobodnym zestawianiu poszczególnych elementów - stosownie do wybranego układu pomieszczenia, ułożenia okien, drzwi, a przede wszystkim sposobu życia właścicieli.

Nowoczesnego i eleganckiego charakteru nadaje mu nie tylko modny kolor, ale również subtelne, metalowe dodatki oraz oświetlenie typu Led. Wraz z odpowiednimi ozdobami, system Qatar pozwala na urządzenie wnętrza w pełni oddającego wyjątkowe wyczucie smaku i charakter jego właścicieli.

Producentem jest firma H.M. Helvetia Wieruszów Sp. z o.o. Meble dostępne są w salonach meblowych sieci Abra na terenie całej Polski.

Oceń artykuł
3,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: ABRA S.A.

Polecamy Ci również

Zobacz także