Ramowe skrzydła drzwiowe

Ramowe skrzydła drzwiowe

Wewnętrzne skrzydła drzwiowe wyjątkowo odporne na ścieranie, w najmodniejszych dekorach i z przeszkleniami, które umożliwiają grę światłem w wybranym pomieszczeniu.

Drzwi Tosca w promocyjnych cenach dostępne są w sieci salonów RuckZuck.

RuckZuck, jedna z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi, oferuje obecnie ramowe skrzydła drzwiowe Lukka i Tosca w nowej, niższej cenie. Ramowa rewolucja w salonach RuckZuck potrwa do końca października br.

- Wakacyjny sezon remontowy już się zakończył, jednak wielu z nas zmian w swoich mieszkaniach dokonuje właśnie jesienią. Wszystkim, którzy planują aktualnie wymianę drzwi wewnętrznych, dedykujemy Ramową rewolucję - naszą najnowszą promocję. Ramowe skrzydła drzwiowe Tosca i Lukka do końca października można nabyć w wyjątkowej, bo o 30 proc. niższej cenie. - mówi Katarzyna Śliwińska, Manager ds. marketingu i reklamy w RuckZuck - Polecamy uważne śledzenie naszej strony internetowej, na której na bieżąco informujemy o aktualnych promocjach.

Czytaj także: Nowa kolekcja skrzydeł drzwiowych wewnętrznych RIO od Classen

Zarówno kolekcja wewnętrznych skrzydeł drzwiowych Tosca, jak i Lukka firmy Classen składają się z pięciu modeli, które dostępne są w czterech imitujących okleiny naturalne dekorach: akacja ST, jesion grafitowy ryflowany, jesion śnieżny ryflowany i wenge.

Cztery z pięciu modeli każdej z kolekcji to drzwi, których płaszczyzna uatrakcyjniona została przeszkleniami. Szyby satynowe umożliwiają odpowiednią grę światłem, dzięki czemu pomieszczenia zyskują na atrakcyjności. Piąty model to pełne skrzydło ozdobione płycinami w kolorze skrzydła.

Czytaj także: Drzwi drzwiom nierówne. Co wpływa na cenę skrzydeł drzwiowych wewnętrznych?

Skrzydła drzwiowe Tosca i Lukka wykonane są z ramiaków z płyty MDF, okleinowanej dekorami "Classen Primo" lub laminatami "Classen Iridium", co czyni je znacznie bardziej odpornymi na ścieranie, działanie promieni UV i uszkodzenia mechaniczne.

Salony RuckZuck oferują najszerszy na rynku wybór podłóg laminowanych, drzwi wewnętrznych oraz materiałów wykończeniowych cenionej na rynku firmy Classen. W ramach kompleksowej obsługi klienta, punkty RuckZuck oferują również transport oraz montaż zakupionych podłóg i drzwi.

Czytaj także: Trip 4V, Holiday 4V i Home 4V - trzy nowe kolekcje paneli podłogowych Classen w Castoramie

Sugerowana cena detaliczna skrzydła drzwiowego Lukka w ramach promocji Ramowa rewolucja: od 429 zł brutto

Sugerowana cena detaliczna skrzydła drzwiowego Tosca w ramach promocji Ramowa rewolucja: od 389 zł brutto

Drzwi Lukka i Tosca w promocyjnych cenach dostępne są w sieci salonów RuckZuck.

Drzwi Lukka w promocyjnych cenach dostępne są w sieci salonów RuckZuck.

Oceń artykuł
4,17 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Classen, RuckZuck

Polecamy Ci również

Zobacz także