Ręczniki łazienkowe – jakie wybrać?

Ręczniki łazienkowe – jakie wybrać?

Dom to azyl, który jest odzwierciedleniem naszej duszy, jest odbiciem naszych marzeń, w kolorach, formach i dodatkach. Jedni lubią ekspansje kolorystyczną, inni stonowaną niezależność. Dobry gust i smak, to nie tylko ściany, meble i armatura, to głównie dodatki. Chcemy żyć w schludnych pięknych wnętrzach, czasem brakuję nam pomysłu jak zaaranżować wnętrze.

ręczniki łazienkowe

bawełniane ręcznikiSkupimy się dziś na łazience, a dokładniej nad wyborem ręczników. Wydaje się to proste, lecz w rzeczywistości mając tak ogromny wybór ciężko zdecydować się na jeden produkt. Na co zwrócić należy uwagę? Na skład. Dziś Polacy nie kupują już tak chętnie jak kiedyś produktów z Chin, którymi zalewany jest polski rynek. Szukają artykułów dobrych projektantów i sprawdzonych producentów. Ogromne znaczenie ma jakość. Nie bez znaczenia są również niebanalna kolorystyka i designerskie wzornictwo.

Bardzo dobre są ręczniki z oryginalnej egipskiej bawełny z domieszką włókna bambusowego. Są bardzo miękkie, a zarazem chłonne. Dają poczucie niesamowitego komfortu, a co najważniejsze są odpowiednie dla dzieci i alergików. Takie ręczniki odnaleźliśmy u polskiego producenta marki Nefretete. Piękne, a zarazem doskonale spełniające swoją funkcję. Uwielbiane przez dzieci. Bez zbędnych bordiur, haftów - słowem prostota i elegancja.12 pięknych kolorów zadowoli nawet tych najbardziej wymagających. Uwagę warto zwrócić również na propozycję tego samego producenta, który jako jedyny w Polsce oferuje nam ręczniki o gramaturze 800 gsm. Pierwsze tak grube ręczniki, luksusowe i w pięknej gamie kolorystycznej zostały sprowadzone na polski rynek na specjalne życzenie klientów. Cieszą się ogromną popularnością, przyjęły się na rynku, choć przedział gramatury ręczników do tej pory dostępny w Polsce to 300-750 gsm (grams per square meter: gramatura ręcznika czyli inaczej ciężar tkaniny). Skład to 100% bawełna egipska.
ręczniki NefreteteModa dotyczy każdego produktu z jakim się spotykamy, również w tekstyliach warto zwrócić uwagę na kolorystykę. Grafit, stalowy, mięta, róż, to kolory sezonu wiosna-lato 2015. Tutaj też się nie rozczarujemy gama kolorystyczna to aż 18 kolorów.

Diabeł tkwi w szczegółach, pamiętajmy, piękne wnętrze, to również dodatki, niezbędne na co dzień. Ręcznik musi mieć każdy, bez względu na płeć, wiek i upodobania. Warto więc przy wyborze poświęcić chwilę by móc przez długi czas cieszyć się żywotnością bardzo dobrego gatunkowo ręcznika.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: nefretetetowels.eu

Polecamy Ci również

Zobacz także